OBILNÍ TECHNIKA, s.r.o.


Velíková 12, farma ZD, Zlín-Velíková 763 14

Firma z Českej republiky, členský štát Európskej únie.

Firma OBILNÍ TECHNIKA, s. r. o. dodáva peletovacie, granulovacie, pozberové s sušiace linky, sušiarne obilia.

Firma zabezpečuje realizáciu dodávok, montáží a servisu technológií pre úpravu zrnovín po zbere a celkové spracovanie biomasy.

Dodávka, predaj a montáž obilnej techniky.

Prevádzky:
- technológia pozberovej úpravy zŕn
- peletovacia a granulovacia linka
- pozberové a sušiace linky
- zásobníky na obilniny a piliny
- sušiarne, sušiareň obilia a pilín
- technológie na predčistenie, čistenie a sušenie obilnín.

Rekonštrukcie a prestavby:
- nevyhovujúcich hál na skladovanie obilia - bunkový spôsob skladovania
- senážnych veží Vítkovice na sklady obilia, sušiarne, linky pre čistenie zŕn.

Generálne opravy, repasy, repasovanie:
- výmenníky OTV 1000. OTV 1500.

Predaj:
- náhradné diely pre sušiarne BS-6.

Oprava, servis a náhradné diely:
- technológia RIELA - sušiareň, miešareň, elevátory, redlery, slimáky.

Poradenstvo, konzultácie, projektovanie:
- v odbore obilnej techniky a technológií.

IČO: 62363786
DIČ: CZ62363786
Okres: Zlín
Štát: Česká republika
Pr. forma: spoločnosť s r. o.
Počet zamestnancov: 6 - 25 zamestnancov
Obrat: 185 tis. - 370 tis. €
Kontaktná osoba: Růžena Staňková

Servis, náhradné diely na sušiace, peletovacie a briketovacie linky - ČR

Servis, náhradné diely na sušiace, peletovacie a briketovacie linky - ČR

Záručný a pozáručný servis pre sušiace, peletovacie a briketovacie linky zabezpečuje spoločnosť z ČR - Obilní technika Zlín-Velíková. Dodávame náhradné diely na uvedené linky a realizujeme aj generálne opravy technológií pre sušenie, peletovanie a briketovanie. Využite naše znalosti v oblasti Biomasy - poskytujeme poradenstvo, podľa požiadaviek zákazníkov vypracujeme technické štúdie a zabezpečíme dodávky a montáž liniek pre sušenie, peletovanie a briketovanie. Kvalitná príprava, realizácia dodávok, montáže a servis realizujú kvalifikovaní zamestnanci, ktorí majú v tomto odbore dlhodobé skúsenosti.


Projekty, dodávka technológie na využitie biomasy pre mestá, obce, ČR

Projekty, dodávka technológie na využitie biomasy pre mestá, obce, ČR

Biomasa je zdroj energie budúcnosti. Pre obce a mestá, ktoré majú miestny zdroj biomasy ponúka firma OBILNÍ TECHNIKA prípravu projektu a kompletnú dodávku technológie na využitie biomasy. Je nutné naplánovať prevádzku zdroja, aby bol aj bez dotácií konkurencieschopný, životnosť sa udáva približne 20 rokov, zdroj na biomasu avšak s dobrým projektom a dobrou údržbou môže slúžiť až 50 rokov. Obráťte sa na nás a overte si možnosť byť sebestační pri výrobe elektriny a tepla. Pracujte efektívne s biomasou a využite ju na energetické účely. Biomasa je priamy zdroj obnoviteľnej energie. Pre podrobnosti volajte tel.:+420 577 914 496.


Granulovacie linky a peletovacie linky pre ekologické vykurovanie, Zlín, ČR

Granulovacie linky a peletovacie linky pre ekologické vykurovanie, Zlín, ČR

Viete, čo je to biomasa? Nebojte sa, nebudeme vás skúšať. Spoločnosť OBILNÍ TECHNIKA s.r.o. Zlín by Vám rada predstavila granulovacie a peletovacie linky. Práve vďaka biomase a granulovacím a peletovacím linkám totiž môžete ušetriť zaujímavé peniaze za energie. Spoločnosť OBILNÍ TECHNIKA je spoľahlivá firma, ktorá funguje už 20 rokov, ale skúsenosti jej zakladateľov sú dvakrát dlhšie. Zameriavame sa na dodávku, výrobu, montáže a servis technológií pre výrobu ekologických spôsobov vykurovania. Tzv. biomasa je hmota, ktorá vzniká nahromadením prírodných zdrojov, rastlín a organizmov. Jedná sa o obnoviteľné zdroje energie, a preto ich používaním šetríte životné prostredie. Využívaním biomasy ako zdroja energie ušetríte inak vysoké náklady. Výhody biomasy sú teda jasné, ale ako ju získať? Na tom Vám poslúžia práve prístroje, ktoré vytvoria z biomasy kompletnú hmotu, ktorá sa dá využívať na získanie energií. Sú to: - Granulovacie linky - Peletovacie linky. Granulovacie linky a peletovacie linky vyrábame podľa požiadaviek zákazníka, aby sme mu vytvorili riešenie priamo na mieru. Naše peletovacie linky sú schopné vyvinúť výkon až 10 ton za hodinu! Po vyrobení stroja zabezpečíme jeho dopravu priamo na miesto určenia a tam taktiež vykonáme kompletnú montáž. Ponúkame taktiež záručný a pozáručný servis, vrátane generálnych opráv. Dodanie náhradných dielov pre granulovacie a peletovacie linky je samozrejmosť. Sídlo spoločnosti nájdete v Zlíne - Velíková, ČR. Kontaktovať nás môžete na tel.: +420 608 713 396.


Teplovzdušné sušiarne, zásobníky na obilie - obilná technika Zlín, ČR

Teplovzdušné sušiarne, zásobníky na obilie - obilná technika Zlín, ČR

Spoločnosť OBILNÍ TECHNIKA s.r.o. Zlín-Velíková ponúka teplovzdušné sušiarne obilia RIELA Karl - Heinz Knoop e.K., zásobníky na obilie a piliny spoločne so zariadením pre vyberanie a taktiež a čističky obilia. V rámci ČR a Slovenska dodávame pásové, prehrabové sušiarne s možnosťou využitia u bioplynových staníc, pre poľnohospodárstvo, na sušenie plastovej drte, ďalej sklady obilia a technológie na predčistenie, čistenie a triedenie obilnín a technológie pre sklady a miešarne sypkých zmesí a krmiva. Vykonávame rekonštrukcie a modernizácie pozberových liniek, dodávky a montáže automatizovaných miešiarní sypkých zmesí. Prevádzka je v obci Velíková u Zlína, ČR- tel.: +420 777 028 882.Produkty
  • rekonštrukcia bytových jadier, sadrokartonárske práce, kompletné elektroinštalačné práce, modernizácia bytu
  • manipulácia s materiálom, zdvihové a nájazdové plošiny, nakladacie rampy, vysokozdvižné vozíky, korčekové elevátory
  • distribúcia poľnohospodárskych strojov, obracače sena, lisy na guľaté balíky, mulčovače a drvičky, priekopové vyžínače, kombajny a pozberové linky

Kontaktný formulár
captcha