CZK
Ověřeno EDB
Overené EDB
Napíšte nám

Napíšte nám

vaclav.kroupa@skaneko.eu

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+420 721 576 753

Zavolajte nám

Adres

Krátká 773/15
Třebíč 674 01

SKANEKO

Špičkové moderné stroje a technologické linky na spracovanie potravín vrátane náhradných dielov dodáva firma Ing. Václav Kroupa SKANEKO z Českej republiky, ktorá je súčasne členským štátom Európskej únie. Zastupujeme svetové výrobné spoločnosti na poli potravinárskych technológií. Poskytujeme celú paletu riešení pre rôzne spracovávajúce, triediace alebo výrobné linky, či už sa jedná o spracovanie ovocia, zeleniny, mäsa, rýb alebo mlieka.

Na poli technologických liniek na spracovanie zeleniny a ovocia si môžete vybrať stroje pre spracovanie mrkvy a ďalšie podlhovasté zeleniny, lúpačky cesnaku a cibule, stroje na spracovanie listového šalátu, fazule alebo zemiakov a ďalšej koreňovej zeleniny. K dispozícii máme aj stroje na oddeľovanie dužiny od kôstok, odkôstkovačky a odstopkovačky. V tejto oblasti tiež zabezpečíme dodávku umývačiek alebo sušičiek na ovocie a zeleninu, parné lúpacie linky, rezačky, kockovačky a plátkovačky.

Predávame aj stroje na spracovanie rýb, a to stroje na pitvanie, filetovačky alebo prístroje na odrezanie hlavy a chvosta rýb alebo vákuové stroje na čistenie rýb pri pitvaní. Skvelým pomocníkom budú tiež zamrazovače.

Kúpite u nás aj linky na krájanie, porciovanie alebo vákuové balenie mäsa a ďalších potravinárskych produktov a výrobkov.

Naše portfólio strojov a liniek, ktoré nájdu uplatnenie v potravinárskom priemysle, zahŕňa aj váhy a kombinačné váhy, analyzátory obsahu tuku, plničky, viečkovačky, liofilizátory, blanžery, varičky, pastery a chladiace tunely alebo vákuovačky.

Na českom a slovenskom trhu zastupujeme firmy, ako je CABINPLANT A/S, KROMA A/S, LIMITECH A/S, PIGO S.R.L., SORMAC B.V., TOMRA UNIMAC – GHERRI S.R.L. a ďalších výrobcov potravinárskych technológií.

moreless
Katalóg firiem

Potravinárske stroje a zariadeniaTechnologické linky

Témy: technologické linky, potravinárske technológie, linkové riešenia pre potravinársku výrobu Česko

OBRÁZKY


AKTUÁLNE PONUKY

Sušičky a sušiace pásy na ovocie a zeleninu – skúsený dodávateľ strojov a zariadení na spracovanie potravín

Sušičky a sušiace pásy na ovocie a zeleninu – skúsený dodávateľ strojov ...

Na predaj a dodávku sušičiek a sušiacich pásov na ovocie a zeleninu sa zameriava skúsený dodávateľ strojov a zariadení na spracovanie potravín a potravinársky priemysel – spoločnosť SKANEKO z Českej Republiky. Chcete si zaobstarať ...

Malá linka na lúpanie okrúhlych surovín - zemiakov, červenej repy, kalerábov ČR

Malá linka na lúpanie okrúhlych surovín - zemiakov, červenej repy, ...

Česká firma Ing. Václav Kroupa SKANEKO predstavuje riešenie malej linky na lúpanie okrúhlych surovín (zemiaky, červené repy, kaleráby). Linka sa skladá zo vstupného dopravníka s násypkou a dávkovej nožovej škrabky, ktorá je umiestnená ...


FIREMNÉ ČLÁNKY


Kontakty

SKANEKO
Krátká 773/15
Třebíč 674 01
GPS: 49°13′19.13″ N, 15°52′36.84″ E

49°13′19.13″ N, 15°52′36.84″ E

QR kód firmy SKANEKO
WEBOVÁ STRÁNKA SKANEKO

WEBOVÁ STRÁNKA

SKANEKO
www.skaneko.eu

Adres

Adres

Krátká 773/15
Třebíč 674 01

vaclav.kroupa@skaneko.eu
+420 721 576 753

Kontaktný formulár

captcha