CARTINT, s.r.o.
Profesionální tónování autoskel Břeclav


Spoločnosť CARTINT sa zameriava na tónovanie autoskiel bez demontáže. Aplikujeme autofólie - protislnečné, ochranné fólie na karosérii aj prezliekacie 3D fólie na auto.

Ďalej okenná fólia na budovy - bezpečnostné, termoizolačné. Vykonávame aj tónovanie skiel budov.
Pôsobíme po celej Morave - aj v regióne Břeclav, Mikulov máme zmluvné autoservisy.

Tónovanie autoskiel so zárukou 5 rokov- aplikácie špeciálne fólie bez demontáže skla.
Vďaka fólii budete vo voze chránení proti UV žiareniu, teplota vo vozidle sa zníži a nehrozí oslnenie vodiča.
Prednosti autofólie sú odolnosť proti poškriabaniu, odretie, mastnote aj dlhá životnosť a farebná stálosť.
Vďaka bezpečnostnou fóliou sú sklá spevnená a zatmavením docielite toho, že okoloidúci nebudú mať prehľad, čo sa nachádza v interiéri vozidla.

Ochranná fólia na karosériu - ochrana laku vozidla.
Používame polyuretánové fólie, ktoré vykazujú vysoký lesk, predĺženú životnosť, škrabance slnečným teplom vymiznú.

Aplikujeme i prezliekacie 3D fólie - wrap fólia vyvinuté v USA. Ide o špeciálne upravené hybridné fólie - možno nimi čiastočne aj úplne potiahnuť karosériu vozidla, motocykla, lode i iných dopravných prostriedkov.
Zmeníte tak ľahko farbu a získate nový design Vášho vozidla. Pôvodný lak zostane chránený pred poškriabaním a vyblednutím farby.

Okenné fólie na budovy:
 - číre bezpečnostné fólie - vhodné pre priemyselné prevádzky, školy, škôlky, presklené dvere, sklenené steny a pod, spomalí šírenie požiaru, zvýši ochranu proti zlodejom, proti účinkom tlakovej vlny aj proti poranenia pri rozbití skla
 - protislnečné reflexívne fólia - zabezpečí ochranu pred prestupom tepla do interiéru oknami, sú opatrené vrstvou kovu, vďaka ktorej sa slnečné lúče odrazí, tieto fólie sú nepriehľadné z exteriéru, ale transparentnosť z interiéru von je zachovaná
 - protislnečné solárne izolačná fólia do interiéru - sú vhodné pre zníženie nákladov na vykurovanie, teplo sa od fólie na skle z vnútornej strany odráža späť do miestnosti, nedochádza teda k tepelným stratám
 - termoizolačné fólie - tiež znižujú tepelné straty cez sklá okien či dverí až o 20%, inštalujú sa zvnútra. Na výber sú číre aj farebné varianty, možno teda vhodne použiť ako dizajnový prvok.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA CARTINT, s.r.o. Profesionální tónování autoskel Břeclav
WEBOVÁ STRÁNKA
CARTINT, s.r.o.
www.cartint.cz
Adres

Adres


Břeclav 690 02

cartint@cartint.cz
+420 603 232 700


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha