Úklidové služby Henrieta


Edvarda Beneše 334/15, Olomouc 779 00
Spoľahlivá upratovacia služba Henrieta zabezpečuje pravidelný aj jednorazový generálne upratovanie firiem, penziónov i domácností. Vykonávame profesionálne strojové čistenie, umývanie okien a výkladov, komplexné upratovanie po maliaroch a rekonštrukciách. Čistíme parou koberce, čalúnenie a sedacie súpravy. Naši Upracte pracovníci sú spoľahliví, starostliví a rýchli. Prispôsobíme sa vašim potrebám.

Upratovacie služby pre firmy
Sme pripravení upratať vaše firemné priestory. Vykonávame bežné pravidelné upratovania, ale aj jednorazové generálne upratovanie firiem, kancelárií, priemyselných budov, škôl, škôlok, ordinácií, upratovanie kliník, obchodných priestorov a firemných hál, skladov a objektov. Čistíme koberce a všetky podlahy rôznych typov a materiálov. Vyčistíme betónové, laminátové podlahy, mramorové a terazzové dlažby, parkety, PVC a koberce.
Vykonávame jednorazové i pravidelné umývanie okien a výkladov, ďalej umývanie okien po maliaroch, stavebných prácach, umývanie zimných záhrad. Pri dlhodobej spolupráci máte ako pozornosť našu firmy zdarma umytí okien.

Postaráme sa aj o jednorazový generálne upratovanie penziónu, hotela a apartmánu a tiež kompletné upratovanie domácností a bytov.

Dezinfekcia vnútorných priestorov:
- pravidelne dezinfikujeme kancelárie, obchody, výrobné prevádzky, školy a škôlky, športoviská, ordinácie a iné prevádzky. Používame účinnú dezinfekciu s príjemnou vôňou, ktorá je šetrná k životnému prostrediu.

Na upratovanie používame profesionálne čistiace stoji, modernú techniku a výkonné parné čističe. Špecializujeme sa na strojové čistenie. Čistíme koberce, sedacie súpravy, taburety a ostatné čalúnenie.

Samozrejmosťou je čistenie a dezinfekcia parou sanitárnych zariadení, kúpeľní a kuchýň.

Sme upratovací tím, ktorý je preškolený, profesionálny, preverený a zodpovedný. Máme bohaté skúsenosti s kompletným upratovaním.
Pôsobíme v Olomouckom kraji. Vyberte si u nás svoj upratovanie. Sme k dispozícii 7 dní v týždni.

Produkty
  • kompletný hygienický servis, umývanie podláh a okien, vysávanie kobercov, čistenie sociálneho zariadenia, upratovacie služby po maľovaní
Kontaktný formulár
captcha