Boháček-sport.cz s.r.o.


Hlavným zameraním firmy Boháček-šport. cz s.r.o. je výroba hokejových, futbalových, cyklistických a rugby dresov. Medzi nami vyrábané produkty patria aj široká škála športového oblečenia a termoprádlo.

Na zákazku vyrobíme hokejové dresy pre profesionálne hokejové kluby aj amatérskych športovcov. Naša firma je certifikovaným výrobcom CCM a Reebok hokejových dresov pre Škandináviu a Fínsko.

Okrem dresov zhotovujeme aj ďalšie vybavenie pre hokejistov, ako je ribano, betóny, chrániče holení a lakťov, nohavice, hokejové návleky alebo štulpne.

Medzi naše ďalšie produkty patrí futbalové dresy. Tie vyrábame z najkvalitnejších materiálov, pre ktoré je charakteristická jemnosť, priedušnosť a ľahkosť. tieto dresy potlačíme motívom na želanie a navyše si môžete vybrať rôzne kombinácie materiálu a tvar goliera (guľatý, špicatý).

Cyklistické dresy vyrábame ako pre úspešné športovcov, tak aj cykloturistov. Dodávame tiež ďalšie cyklistické vybavenie, ako je cyklooblečení, cyklobundy, vesty, rukavice, šatky a návleky.

Na mieru zhotovujeme aj dresy na rugby. Dresy opatríme ľubovoľným potlačou. Design drese si môžete vybrať z našich už vyrobených vzorov, alebo môžete vymyslieť svoj vlastný. Voliteľný je aj tvar goliera.

Okrem športových dresov vyrábame aj široký sortiment športové oblečenie vrátane termoprádla.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Boháček-sport.cz s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Boháček-sport.cz s.r.o.
www.bohaceksportvyskov.cz
Adres

Adres

Hybešova 650/31
Vyškov 682 01

bohacek@bohacek-sport.cz
+420 606 735 319


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha