Oční optika
G OPTIK s.r.o.


Očná optika G OPTIK s.r.o. predáva široký sortiment, dioptrických a slnečných okuliarov, okuliarových rámov a kontaktných šošoviek. Zhotovíme okuliare i podľa predpisu od lekára. Samozrejmosťou je odborné poradenstvo, možnosť vyšetrenia zraku a profesionálny prístup vyškoleného personálu. Tešíme sa na Vás v našej optike v Znojme a Moravských Budějoviciach.

V našej očnej optike predávame:
- okuliarové rámy, plastové sklá s antireflexom, multifokálne sklá, dioptrické okuliare dámske, pánske a detské, puzdrá na okuliare, lupy, šnúrky, prípravky na čistenie okuliarov. Vyberať môžete z veľkého množstva slnečných okuliarov, ktoré je možné zhotoviť aj ako dioptrické.

Náš kvalifikovaný personál sa Vám bude venovať pri výbere okuliarov a zaistí celý rad služieb, ako je odborné poradenstvo a servis okuliarov. Individuálny prístup ku každému zákazníkovi je našou prioritou. Príďte k nám, zadarmo Vám zmeriame počet dioptrií a zvolíme Vám okuliare presne na mieru!

Príďte si Vy vybrať z našej širokej ponuky značkových okuliarov. Prinášame Vám široký výber dioptrických aj slnečných okuliarov mnohých luxusných a vyhlásených značiek. Predávame len originály - Salvatore Ferragamo, Guess, Brendel, Joop, Talla, Caroline Abram, Trussardi, Gucci, Bvlgari, Calvin Klein, Harley Davidson, Maxmara, Gant, Mango, Ray Ban, Lacoste a mnoho ďalších.

U nás nájdete ten najlepší servis a služby pre Váš zrak. Zverte svoje oči do našej profesionálnej starostlivosti, pomôžeme Vám zvoliť korekciu zraku na mieru.

Obchodné značky:

Salvatore Ferragamo, Guess, Brendel, Joop, Talla, Caroline Abram

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Oční optika G OPTIK s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Oční optika
goptik.cz
Adres

Adres

Zámečnická 323/4
Znojmo 669 02

info@goptik.cz
+420 602 308 500


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha