VILPE Praha


  • zásobníky teplej vody, radiátorové armatúry, armatúry pre pitnú vodu, ohrevné zariadenia, uzatváracie armatúry, regulačné armatúry

  • výroba vzduchotechnického kruhového potrubia, plynové ohrievače vzduchu, výroba tlmičov hluku, klimatizácia bytov a kancelárií
Špecialistom na odvetrávacie systémy, na všetko potrebné pre vetranie a ventiláciu všetkých typov striech (šikmé i ploché), strešné ventilátory aj potrubie pre rekuperáciu je fínska značka VILPE, ktorú Vám od roku 2012 prináša jej výhradný zástupca firma Jakub Kokeš CZ, s.r.o. v Prahe.

Zaistíme Vám zdravý čistý vzduch vo všetkých obytných priestoroch. V našom portfóliu nájdete veľký výber kvalitných preverených výrobkov pre stavbu rôznych typov striech a budov. a suterénoch.

Postaráme aj o inštalácii strešných prechodových prvkov a ventilátorov, ktorá netrvá ani hodinu.

Vyberať a zakúpiť u nás môžete strešné ventilátory, ktoré zaistia najlepšie prúdenie vzduchu a to vo všetkých klimatických podmienkach. Rozlišujú sa podľa typu strechy, ventilátory na šikmé a ploché strechy, ktoré sú vhodné aj pre bytové domy. K dispozícii máme aj vyššiu triedu ECO FLOW ventilátory tiež pre šikmé a ploché strechy v modernom dizajne, vodotesnosťou a s úspornými vlastnosťami. Najčastejšie je využijete pri odsávanie vzduchu z kuchýň a kúpeľní.

V našom sortimente nájdete aj strešné priechodzie prvky pre rôzne typy striech, ako sú plechové, bitumenové či škridlovej strechy. Ďalej zoženiete strešné priechodzie prvky pre solárne korektory alebo pre komíny.

Strešné vpusty sa využívajú pri odvodnenie striech samospádom, máme k dispozícii pre šikmé a ploché strechy v rôznych rozmeroch a typoch.

Odvetrávacie potrubie vo Vašej domácnosti zaistí efektívne odvádzanie spotrebovaného vzduchu napríklad z výťahových šácht, kuchynských digestorov i kanalizácie či v systémoch gravitačného vetrania. K dostaniu sú v niekoľkých typoch a v rôznych farebných prevedení, aby si mohol vybrať naozaj každý.

Z potrubia Vám môžeme ešte odporučiť nasávacie potrubie pre rekuperáciu, ide o prvok, ktorý zaručí prívod vzduchu pre nútené vetranie.

K vetracím systémom predávame aj KTV ventilačné prvky, nízkotlakové odvetranie strešnej izolácie Alipay, ventilačné komíniky ROSS, multifunkčný vetracie mriežky, tesniace priechodzie prvky a Flexi potrubie zateplené.

Obchodné značky:

VILPE

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA VILPE Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
VILPE Praha
www.vilpe.cz
Adres

Adres

Masarykova 54
Rudná u Prahy 252 19

rouha@vilpe.cz
+420 731 441 656


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha