Corrie MacColl Europe B.V.
Prodej přírodního kaučuku a latexu


Prírodný kaučuk a latex.

Predaj prírodného kaučuku a latexu v Českej republike a na slovenské.
Predaj predvulkanizovaných latexov Revultex, PVultex priamo od výrobcov (Revertex, Muang Mai Guthrie).

Popredný svetový výrobca (Halcyon Agri group) a dodávateľ všetkých typov prírodného kaučuku a latexu, a to nielen z krajín juhovýchodnej Ázie (Thajsko, Malajzia, Vietnam, Indonézia, Sri Lanka, Papua-Nová Guinea, Filipíny, India), ale taktiež aj z Afriky (Pobrežie Slonoviny, Ghana, Nigéria, Kamerun, Libéria), či dokonca aj zo Strednej a Južnej Ameriky (Guatemala).

V súčasnej dobe je Centrotrade Deutschland GmbH významným dodávateľom prírodného kaučuku pre všetky hlavné svetové výrobca pneumatík (oi. Pre skupinu Continental, a to vrátane Barum, Matador, Semperit, aj).

Na slovenskom trhu je jedným z hlavných dodávateľov kaučuku skupine ČGS (Mitas, Rubena) a taktiež patrí aj medzi významných dodávateľov najväčšie rýdzo českej obchodnej spoločnosti s prírodným kaučukom a latexom, firmy Stema Otrokovice spol. s r.o.

Okrem spomínaného je Centrotrade Deutschland GmbH tiež dodávateľom predvulkanizovaných prírodných latexov Revertex, PVultex a Vitex a okrajovo tiež aj syntetických kaučukov (CCI 3, SKD, SBR, EPDM a ďalších).

Dodávky sú realizované buď ako celokontajnerové z jednotlivých krajín pôvodu, či čiastkové z vlastných skladov umiestnených v Hamburgu, Hannoveri, Rotterdame a Antverpách.

Vďaka členstvu v hlavných svetových asociáciách spoločností, zaoberajúcich sa obchodom s prírodným kaučukom - RTAE (Rubber Trade Association of Europe), RTANA (Rubber Trade Association of North America), ako aj v hlavných svetových burzách obchodujúcich s prírodným kaučukom - toco (Tokyo Commodity Exchange ), MRE (Malaysian Rubber Exchange), SICOM (Singapore Commodity Exchange) sú spoločnosti skupiny Centrotrade dodávateľmi kvalitných surovín s možnosťou realizácie dlhodobých kontraktov (LTC).

Centrotrade GmbH má sídlo v Eschborn (u Frankfurte n / M) a pobočku v Hamburgu. Je súčasťou skupiny Halcyon Agri Co.Ltd. so sídlom v Singapure, ktorá je vlastníkom platnáží v Malajzii a Kamerune a s výrobnými závodmi v Malajzii, Thajsku, Indonézii, Číne, Pobrežia Slonoviny a Kamerunu.

K vlastnému nákupu surovín na burzách boli založené dcérske spoločnosti v Singapure (Centrotrade Singapore Pte. Ltd.) a Kuala Lumpur (Centrotrade Commodities Malaysia Sdn. Bhd.). Doávky vietnamského kaučuku a latexu sú zabezpečované cez vlastné zastupiteľskú sieť v tejto krajine.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Corrie MacColl Europe B.V. Prodej přírodního kaučuku a latexu
WEBOVÁ STRÁNKA
Corrie MacColl Europe B.V.
www.corrie-maccoll.com
Adres

Adres

Českolipská 47
Dubá 471 41

richard.r@centrum.cz
+420 603 822 777


Nájdete nás aj tu:

LinkedInARES
captcha