Pohřební služba MISERICORDIA s.r.o.


Pohrebná služba Misericordia s.r.o. s pobočkou v Šternberku vám pomôže vybaviť všetky potrebné formality spojené s posledným rozlúčkou so zosnulým. Zaistíme organizáciu pohrebu do krajiny, kremácia s obradom a bez obradu aj prevoz zosnulých. Naši kanceláriu na zakúpenie pohrebu nájdete na ulici Partyzánská 140/1. Okrem iného prevádzkujeme pobočky v Košiciach, Uničove a Moravskom Beroune.

Postaráme sa o prevoz zosnulých v Českej republike, zo zahraničia i do zahraničia, posledná rozlúčka, smútočné obrady, pohreby do zeme a spálením, kremácia s obradom a bez obradu. Posledná rozlúčka prebieha v olomouckom krematóriu, v kaplnke na Ústrednom cintoríne, v kostole, na miestnom cintoríne, smútočné sieni v Šternberku. Zabezpečujeme vsyp popola na vsypové Loučka na cintorínoch, tvorbu a tlač parte vrátane vystavenia našich pobočkách a webových stránkach.

Podľa dohody zabezpečíme dopravu na pietnej rozlúčky pre pozostalých a smútočných hostí, hudobný sprievod dychovou hudbou, obstaranie fotografií a videa z obradu. V našom katalógu si môžete vybrať zo širokej škály rakiev, urien, svietidiel, kytíc aj motívov na parte. Obráťte sa na nás a my Vám pomôžeme v tých najťažších chvíľach ...

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Pohřební služba MISERICORDIA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pohřební služba MISERICORDIA s.r.o.
www.misericordia.cz
Adres

Adres

Partyzánská 140/1
Šternberk 785 01

sternberk.misericordia@seznam.cz
+420 585 002 598


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha