Centrum paliv Lanžhot


  • metylester mastných kyselín, rastlinné oleje, upravený bioplyn, zmiešaná motorová nafta, kvasný lieh

  • hnedé a čierne uhlie, pevné palivo, peletky a pelety, koks a brikety, drevené polená a piliny

  • čiernouhoľné doly, tuhé palivá, ťažba kamenného uhlia, dobývanie hnedého uhlia, uhoľné sklady, vykurovanie uhlím
Spoločnosť EMTB Trade s.r.o. prevádzkuje v Břeclavi Centrum palív Lanžhot, kde sa zameriavajú na predaj rôznych druhov pevných palív, ako sú brikety, pelety, balené uhlie, koks, palivové drevo i propán-bután.

Naša spoločnosť zabezpečuje maloobchodný aj veľkoobchodný predaj tovaru, vrátane dopravy. Palivá dodávame po celej Českej republike, na slovenských i do Rakúska.

Zakúpiť u nás môžete drevené brikety hnedouhoľné Union, slnečnicové valcové a pelety slnečnicové či z borovice, balené uhlie (hnedé, červené, kováčske), drevené uhlie pre grilovanie a grilovacie brikety.

V sortimente tiež nájdete palivové drevo z jaseňa, duba, smreka či dubu. Tiež si môžete zakúpiť triesky na podpaľovanie.

Ďalej u nás zakúpite propán-bután a sortiment PE-PO, ako sú drevené, pevné podpaľovače, či podpaľovače z drevitej vlny. Tiež máme teleskopické zapaľovača.

Všetok náš tovar, ceny aj popisky nájdete na našich webových stránkach, ale navštíviť nás môžete aj osobne práve na našej prevádzke v Lanžhote, kde máte možnosť si tovar aj osobne prezrieť.

Náš tovar je kvalitný, navyše je náš personál odborne preškolený, takže sa môžete spoľahnúť, že naše služby aj výrobky, ktoré u nás zakúpite budú zodpovedať vašim predstavám. V prípade, že si neviete rady s výberom, sa neváhajte na nás obrátiť, radi Vám poradíme. Sme tu pre Vás.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Centrum paliv Lanžhot
WEBOVÁ STRÁNKA
Centrum paliv Lanžhot
palivalanzhot.cz
Adres

Adres

Komárnov 1285
Lanžhot 691 51

lanzhot@emtb.cz
+420 733 712 755


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha