Hrdlička & Syn


Sme rodinná firma, ktorá pôsobí na trhu od roku 1999. Môžeme Vám teda ponúknuť záhradnícke služby opreté o viac ako 15 rokov záhradníckej praxe a skúseností a mladého tímu záhradníkov.

Projekty záhrad realizujeme pri záhradách rodinných domov a rekreačných objektov, pre areály podnikov a firiem, pre obce, ihriská a športoviská. Tiež ponúkame projekty na rekonštrukciu záhrady, či dodatočným výsadbám a úpravám aj malých predzáhradiek a pod.

Pokiaľ sa rozhodnete pre projekt záhrady, osobne Vás navštívime a budúcu záhradu si prezrieme a podľa Vašich požiadaviek spracujeme projekt záhrady (na prianie zákazníka v dvoch alebo viacerých variantoch), ktorý obsahuje umiestnenie ciest, odpočívadla, pergolu či altánok, bazén, jazierko, časť úžitkovú a okrasnú, stromy, kríkové skupiny, trvalkové záhony, či alpínum.
Zákazník je potom priebežne zoznamovaný s projektom a aktívne sa podieľa na jeho dokončení, alebo si vyberie jeden z variantov. Podľa dokončeného projektu spracujeme predbežnú cenu realizácie a osadzovací plán s presným počtom konkrétnych druhov rastlín vhodných do miestnych podmienok, zodpovedajúci predstavám zákazníka as ohľadom na typ následnej starostlivosti o záhradu.
Projekt je zhotovovaný zadarmo, pokiaľ nasleduje jeho realizácia našou firmou, inak za zmluvnú cenu.

Údržujeme záhrady a zeleň a to trávniky, stromy, kríky, živé ploty, kvetinové záhony a skalky. Tiež zlikvidujeme bioodpad.

Sídlime v Kostelci nad Čiernymi lesmi, ale pôsobíme po celej Českej republike.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Hrdlička & Syn
WEBOVÁ STRÁNKA
Hrdlička & Syn
www.hrdlickaasyn.cz
Adres

Adres

Ruská 669
Kostelec nad Černými lesy 281 63

hrdlicka.syn@seznam.cz
+420 731 527 152


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha