DOUBRAVA, spol. s r.o.


Zahnašovice 129, Zahnašovice 769 01
Spoločnosť Doubrava, spol. s r.o. sa zaoberá živočíšnou výrobou, chovom a výkrmom ošípaných, dojného hovädzieho dobytka, rastlinnou výrobou a výrobou obnoviteľnej energie.

Chováme ošípané mäsového plemena TOPIGS. Z nášho chovu si môžete objednať ošípané či prasiatka o rôznych hmotnostiach na odchov alebo porážku. Predávame sviňu do hmotnosti 120 kg, vyššiu váhu zaistíme po predchádzajúcej dohode.

Chováme mliečny dobytok holštajnsko-frízskeho plemena. Dbáme na kvalitnú výživu, každodennú veterinárnu starostlivosť a kontrolu kvality mlieka. Mlieko od našich kráv dodávame do mliekarne NET plášte, spol. s r. o. v Bystřici pod Hostýnem.

Naša spoločnosť hospodári na poľnohospodárskej pôde v Zahnašovice, Ludslavice a 7 priľahlých katastroch Zlínskeho kraja. Máme trvalý záujem na odkúpenie či árenda poľnohospodárskej pôdy v danej lokalite. Pôdu využívame výhradne pre rozvoj našej činnosti. V prípade záujmu za Vás vybavíme všetky formality.

Naša bioplynová stanica bola uvedená do prevádzky v marci 2010, jedná sa o rakúsku technológiu Enserv. Bioplynová stanica vyrába elektrickú energiu s výkonom 888 KW / hod. Odpadové teplo využívame pre vykurovanie ošipárne a areálu našej farmy.

Pestujeme kŕmne plodiny (silážnej kukurice, lucerna, tráva), ktoré sú využité pre živočíšnu výrobu. Ďalej pestujeme trhové plodiny (pšenica, jačmeň, kukurica, cukrová repa, zemiaky), ktoré ponúkame k veľkoobchodnému aj maloobchodný predaj.

Nájdete nás na adrese Zahnašovice 129, okres Kroměříž.

Produkty
  • poľnohospodárske komodity, potravinárska pšenica, kŕmne proso, rastlinná výroba, pestovanie sladovníckeho jačmeňa
  • pestovanie rastlín poskytujúcich elastomery, rastliny produkujúce trieslovinu, rastliny s prírodným farbivom
  • koreňové a plodové rastliny, cibuľoviny a hlúboviny, rôzne druhy korenia, listová zelenia, poľnohospodárske produkty
  • kone a dobytok, ošípané a hydina, ovce a kozy, chov zvierat, spracovanie mäsa a kože
  • potreby pre chovateľov, kŕmne zmesi pre psov a mačky, krmivá pre hlodavce, granule pre psov, zdravá výživa pre zvieratá

Kontaktný formulár
captcha