Triangolo, spol s.r.o.


  • galvanické niklovanie kovov, dekoratívne chrómovanie plechov, pieskovanie kovov, žiarové zinkovanie kovov, zinkovanie plechov

  • tyče a tvarovky, mriežkové ploty, brány a zábradlia, stĺpiky a balustrády, umelecké zámočníctvo
Sme stabilná a kontinuálne sa rozvíjajúca priemyselná kováreň zameraná na zákazkovú výrobu a výrobu malých a stredne veľkých výrobných sérií výkovov.

Zameriavame sa na dodávky výkovov pre strojársky priemysel (výrobcovia stavebnej techniky, energetických zariadení, výrobných strojov, ložísk, apod.) a dodávky výkovov pre koľajovú dopravu (obruče pre električky, vlaky a metro, prítlačné krúžky, nápravy, atď.).

Vyrábame zápustkové výkovky rotačných tvarov (kruhy, príruby, apod.), voľné výkovky (lišty, hriadele, kruhy, kotúče, dierované kotúče, ojnice, tiahla, vretená, kocky, atď.), ale v súčasnej dobe predovšetkým bezšvíkové rozvalcované kruhy (hlad kruhy, tvarové kruhy, príruby, atď.).

Z oblasti tepelného spracovania výkovkov, ocele a hutného materiálu vykonávame najrôznejšie typy žíhania a zušľachťovania ocelí uhlíkových, legovaných či nástrojových. Najčastejšie vykonávame normalizačné žíhanie, žíhanie namäkko, izotermické žíhanie, žíhanie na ferit-perlit, žíhanie na zníženie pnutia, prípadne ďalšie druhy žíhania podľa priania zákazníka.

Na základe požiadaviek našich zákazníkov zaisťujeme aj obrábanie vyrobených výkovkov ako poslednú fázu spracovania ocele v našej výrobe.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Triangolo, spol s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Triangolo, spol s.r.o.
www.triangolo.cz
Adres

Adres

Wolkerova 845
Hulín 768 24

pers@triangolo.cz
+420 573 350 354


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha