PENZION NA JÍZDÁRNĚ s.r.o.


Štěchovice 1352/4, Kroměříž 767 01
Penzión a Pizzéria Na Jízdárně ponúka celoročné ubytovanie v štýlovom penzióne s pizzériou v Štěchoviciach v Kroměříži v Českej republike (členský štát Európskej únie). Tento milý rodinný penzión ponúka pohodlné, príjemné a predovšetkým lacné ubytovanie. K dispozícii máme tenisové kurty a skvelú štýlovú reštauráciu vhodnú pre organizovanie svadobnej hostiny, večierkov a osláv.

Nachádzame sa 10 minút chôdze od centra v tichej časti Kroměříža v blízkosti Podzámockej záhrady a Kvetinovej záhrady.

Pizzéria má svoj osobitý štýl a budete sa tu cítiť ako v jazdiarni. Privíta Vás príjemný a ochotný personál. Vyberiete si nielen z mnohých druhov pizze, ale varíme aj skvelé minútky. Zorganizujeme Vám u nás svadobnú hostinu alebo si k nám príďte len tak posedieť s priateľmi a dobre sa najesť.

Štýlová reštaurácia:
- pizzéria, reštaurácia s kapacitou 80 miest
- 2 salóniky na prenájom pre spoločenské a súkromné akcie
- denné menu - výber zo 4 jedál
- výborná kuchyňa, minútky, pizza
- víkendové akcie - hody
- 2 tenisové kurty
- gulečník
- záhradná reštaurácia 50 miest pre rodiny s deťmi
- wi-fi
- parkovanie
- úschovňa bicyklov
- grilované prasa, živánska
- organizovanie tanečných večierkov
- sledovanie športových prenosov
- možnosť organizovania svadobných hostín, svadieb, rautov, rodinných osláv, firemných večierkov, podnikových a triednych stretávok a maturitných či stužkových večierkov, a pod.

Novinkou je osviežujúci vínny strik Monin Spritz s príchuťou fialky, bazy, ruže a melónu.

V penzióne je k dispozícii celkom 19 lôžok v dvojlôžkových a jednolôžkových izbách. Každá izba je vybavená sprchou, umývadlom, WC, televízorom, prípadne chladničkou.

Zloženie izieb:
- 1 jednolôžková, sprcha, WC, TV
- 9x dvojlôžková, jedna s prístelkou pre dieťa, sprcha, WC, TV
- možnosť prístelky
- vhodné pre cyklistov s úschovňou bicyklov zdarma, rodiny s deťmi aj páry
- možnosť ubytovania so psom.

Produkty
  • ubytovanie pre celé rodiny, služby plnej penzie, súkromné sociálne zariadenia, ubytovanie v penzióne
  • studená kuchyňa, teplá kuchyňa, občerstvenie s posedením, možnosť cateringu, spoločenské akcie
  • ubytovanie a akcie pre firmy, priestory pre školenie a ubytovanie, kongresy a semináre s ubytovaním, firemné prezentácie a kurzy, kongresové centrum, firemné večierky

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Ubytovanie v penzióne s reštauráciou Kroměříž - detský kútik, tenis

Ubytovanie v penzióne s reštauráciou Kroměříž - detský kútik, tenis

Hľadáte ubytovanie v penzióne s detským kútikom a reštauráciou v Kroměříži? Navštívte náš Penzión Na Jízdárně, súčasťou ktorého je aj štýlová reštaurácia - tel.:+420 573 342 302. Poskytujeme lacné ubytovanie, máte v blízkosti historické centrum mesta 10 min. chôdzou a taktiež Kvetná a Podzámecká záhrada sa nachádza neďaleko penziónu. U nás aj deti majú svoje zázemie - trampolína, hojdačka. Ak zvažujete rodinné oslavy či iné súkromné akcie, u nás sú salóniky na prenájom práve pre tieto príležitosti. U objektu sú tenisové kurty. Pre turistov sú k dispozícii rôzne turistické a cyklistické cestičky. Penzión a Pizzéria Na Jízdárně: - komfortné zázemie pre vašu dovolenku s deťmi - penzión v čistom a tichom prostredí - lacné ubytovanie v dvojlôžkových izbách - reštaurácie s kapacitou 80 osôb - prenájom salónikov - salóniky sú vhodné pre svadobné hostiny, večierky a oslavy - záhradná reštaurácia je prispôsobená pre rodinu s deťmi - vonkajšia záhradka s možnosťou grilovania - vlastné tenisové kurty - detská trampolína - úschovňa bicyklov - pre ubytovaných cyklistov ponúkame úschovu bicyklov zadarmo - v okolí nájdete množstvo označených cyklistických trás a chodníčkov. Oddýchnite si a zrelaxujte sa práve u nás!


Reštaurácia s parkovaním autobusov Kroměříž - obedy pre zájazdy až pre 80 osôb

Reštaurácia s parkovaním autobusov Kroměříž - obedy pre zájazdy až pre 80 osôb

Potrebujete vyriešiť pre deti na školskom výlete alebo turistov pri ceste na dovolenku zastávku na obed? Penzión Na Jízdárně Kroměříž zabezpečí po telefonickej dohode obedy až pre 80 osôb - naša reštaurácia je Vám k dispozícii, počítame aj s parkovaním autobusov. Ponúkame spoluprácu pre školy a škôlky pri zabezpečení stravovania na školské výlety a aj pre cestovné kancelárie. Kontaktovať nás môžete na tel.: +420 573 342 302. Penzión a reštaurácia je na adrese Kroměříž, Štěchovice 1352/4, umiestnenie je ideálne pre výlety, v blízkosti je historické centrum mesta, Kvetná a Podzámocká záhrada.