STILLUS s.r.o.


Reklamná agentúra STILLUS s.r.o., ktorú nájdete v Břeclavi, sa zaoberá potlačou pohárov, darčekových a reklamných predmetov, textilu a výrobou 3D reklamy. Zabezpečujeme grafické práce - vytvárame loga, obalový dizajn, návrhy časopisov, tlačoviny či brožúry, polepy automobilov a pod. Pôsobíme predovšetkým v oblasti Břeclavi, Mikulova a Hodonína, ale spracujeme aj zákazky z akéhokoľvek miesta v rámci Českej republiky.

Našou špecializáciou je potlač pohárov na víno, sekt, ale aj na nealkoholické nápoje. Poháre odoberáme od prestížnych českých sklární Rona, ale aj od českej firmy Bohemia Crystalex. Sklo potláčame metódou pieskovanie, ktorý vytvorí neodstrániteľný potlač. Používame tiež laserové gravírovanie alebo tampónová potlač vo farbách pantone. Vynašli sme tiež taštičky na poháre na víno - jedná sa o textilné Nosický, ktorú využijú zákazníci pri degustáciách.

Zabezpečujeme 3D a svetelnú reklamu. Na zákazku zhotovujeme trojrozmerná logá a nápisy z XPS, plexiskla, kovu, umelého dreva či plastu. Vďaka osvetleniu bude logo či nápis viditeľný aj v noci. Dodávame tiež svetelné boxy alebo rámy a totemy. V tejto oblasti tiež vyrábame orientačné systémy (ukazovatele) pre kancelárie, priemyselné areály, hotely, úrady a pod.

Ďalšou oblasťou našej činnosti je grafická práce. Vyrábame nová loga alebo zaistíme redesign starého. Následne Vám vytvoríme firemnú identitu - logá dostaneme na vizitky, letáky alebo na billboardy. Navrhujeme tiež dizajn obalu tak, aby sa stal vizuálne príťažlivým lákadlom pre zákazníkov. Vizuálny atraktivitu, štýl a vzhľad, ktorý upúta každého čitateľa, dodáme tiež časopisom a katalógom.

Ako reklamná agentúra vykonávame aj veľkoformátovú tlač. V tejto oblasti vytvárame reklmaní plochy a bannery, polepy výkladov a predajní, atmosférické tapety s logom vo firemnom dizajne, podlahovú grafiku, polepy dopravných prostriedkov či prezentačné systémy (roll-ups, pop-up steny). Čo sa týka polepov dopravných prostriedkov, polepy aplikujeme na osobné autá, dodávky aj kamióny. Požívame čiastkové polepy - rezané fólia (na dvere, kapotu) alebo celopolepmi na firemné automobily. Okná pokrývame certifikovanými Homologované fóliami. Autá polepujeme aj špeciálnymi ochrannými fóliami, ktoré chránia lak prředpoškozením odletujúcimi kamienkami a vetvami.

Súčasťou našej produkcie sú aj tlačoviny a brožúry. Vykonávame ekonomicky nenáročný digitálnu tlač, ale aj ofsetový, vhodný pre tlač väčšieho počtu letákov či brožúr. Všetky tlačoviny vieme aj skrášliť vďaka lamináciu, razbe, slepotlače či potiahnutím UV parciálnym lakom. tlačíme letáky, brožúry, obecné spravodajcu, firemné tlačoviny, obálky, vizitky, pohľadnice, kalendáre, katalógy, hlavičkové papiere, pozvánky, priania, svadobné oznámenia, slohy, šanóny, dosky či bloky. Potláčame aj darčekové balenia a obaly, ako sú igelitové a papierové tašky s firemným logom či kartónové obaly s výsekom (odnosky). Zhotovujeme aj darčekové obaly na mieru, ako sú obaly na víno. Vkusné sú tiež škatuľky s kašírovaním alebo darčekové krabičky vytvorené na zákazku.

Pripravujeme aj reklamné predmety - logo prenesieme na všetko, čo vás napadne. Zákazníkov, zamestnancov či obchodných partnerov tak môžete potešiť praktickými darčeky s logom firmy. Potlač aplikujeme na písacie a kancelárske potreby, hrnčeky, sklo a keramiku, tašky či batohy, prívesky, IT reklamné predmety, hodiny, ale aj na nože, náradie, lampy, predmety pre šport a voľný čas. Logá aplikujeme aj na akýkoľvek kus textilu, ako je šiltovka, čiapka, šál, tričko, mikina, bunda alebo vesta. K potlače textilu používame metódu sieťotlače, výšivky či termotransferovú potlač. Zhotovujeme i športové predmety pre fanúšikov či športové kluby. Zo sortimentu športových predmetov dodávame laminované a textilné vlajočky, minidresíky, Fanúšikovská šály, medaily, poháre s gravírovaním, putovné poháre, trofeje a detské oblečenie.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA STILLUS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STILLUS s.r.o.
www.stillus.cz
Adres

Adres

Lanžotská 1A
Břeclav 690 02

info@stillus.cz
+420 725 871 611


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha