VIMU s.r.o.


Spoločnosť Vimu s.r.o. so sídlom v Hodoníne za špecializuje na predaj a prenájom motorových lodí, plachetníc, jácht a katamaránov. Ďalej zabezpečuje kapitánske kurzy v Chorvátsku s možnosťou získať medzinárodne uznávaný kapitánsky preukaz. Užite si pokojnú plavbu na komfortných lodí s kapitánom aj so stravou.

Prenájom, predaj:
- motorové lode
- plachetnica
- jachty
- katamarány
- obytné lode

Vďaka našim kapitánskym kurzom, ktoré pre Vás pripravujeme v Chorvátsku, získate preukaz pre vedenie rekreačných a športových plavidiel po mori. Nie je obmedzený dobou platnosťou a navyše je medzinárodná. Kurz je rozdelený na teoretickú a praktickú časť, následne po týždni je ukončený praktickou skúškou u českého jachtového inštruktora a teda prebieha v slovenčine, ale pre skúšku z rádiokomunikácie je potreba znalosť anglického jazyka.

Ďalej poskytujeme kurzy na katamarán. Jedná sa o luxusné plavidlo s priestrannými kajutami, salónom a k tancu môžete využiť veľký kokpit, ktoré si môžete prenajať aj bez kapitána a napriek tomu si užiť pokojnú a odpočinkovú plavbu. Kurzy sú vhodné pre začiatočníkov i pre skúsených jachtárov.

Všetky ceny za prenájom aj za kurzy nájdete na našich webových stránkach, kde si jednoducho a rýchlo môžete objednať typ lode a krajinu, v ktorej by ste sa chceli plaviť. Ďalej si tam pomocou nášho rezervačného systému volíte dĺžku plavby, počet lôžok a sprievodné služby na plavbu. Podľa toho sa Vám spočíta konečná cena.

Katalóg firiem:

Lode

,

Záujmové kurzy

,

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA VIMU s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
VIMU s.r.o.
www.czech-yacht.cz
Adres

Adres

Velkomoravská 4036/33A
Hodonín 695 01

info@czech-yacht.cz
+420 602 720 743


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha