Ubytování na statku


Ponúkame vám ubytovanie v obci Šardice v okrese Hodonín priamo uprostred malebného Slovácka. Môžete u nás stráviť svoju rodinnú dovolenku aj výlet za poznaním.

K dispozícii máme ubytovanie v súkromí v siedmich zrekonštruovaných izbách. Celková kapacita je 22 lôžok v dvoch a trojlôžkových izbách so samostatným WC a sprchovacím kútom. Hostia môžu využiť aj vybavenú spoločnú kuchynku.

Naše priestory sú bezbariérové. V celom objekte je možnosť pripojenia k Wi-Fi zadarmo. Váš automobil môžete bezplatne zaparkovať priamo pred vchodom do penziónu. Bezplatné parkovanie Vašich áut je možné priamo pred vchodom do penziónu. Máme k dispozícii aj dostatočné priestory na bezpečné uschovanie Vašich bicyklov. Ponúkame možnosť ubytovania aj s domácim zvieraťom.

Náš penzión ponúka športové i spoločenské využitie, organizovanie večierkov, grilovacích akcií a riadenú degustáciu f.Vinářství Šnajdr.

Hodonínsko je ideálny kraj pre turistiku a poznávacie výlety. Na svoje si tu prídu aj cyklisti. K dispozícii je Mutenický vinársky chodník, ktorý prechádza priamo pred dverami penziónu.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Ubytování na statku
WEBOVÁ STRÁNKA
Ubytování na statku
stateksardice.cz
Adres

Adres

Šardice 836
Šardice 696 13

vera.snajdrova@seznam.cz
+420 604 967 558


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha