Heat Transfer Systems s.r.o. HTS
Tepelné výměníky


č. 238, Novosedly na Moravě 691 82
Firma Heat Transfer Systems s.r.o. z Českej republiky, ktorá je členským štátom EÚ, je súčasťou celosvetovej skupiny LU-VE Group a zameriava svoju činnosť na navrhovanie a výrobu lamelových tepelných výmenníkov pre chladiarenský priemysel, vzduchotechniku a klimatizácií. Jedná sa o kondenzátory, výparníky, kúrenie, chladiace zariadenia a pod.

Realizujeme návrhy, konštrukcie, výrobu a predaj:
- lamelové výmenníky tepla pre chladiarenský priemysel a vzduchotechniku
- tepelné výmenníky pre priemyselné využitie, pre stacionárne využitie
- výmenníky tepla
- kondenzačné jednotky
- medené zberače a komponenty pre klimatizačné zariadenia.

Použitie výmenníkov tepla:
- klimatizačné zariadenia v zdravotníctve, technológie čistého vzduchu
- klimatizácie pre dopravné prostriedky, železničné vozidlá, poľnohospodárske stroje, vlaky, autobusy
- chladenie, kúrenie a klimatizácia budov
- využitie zostatkového tepla
- chladiaca technika v potravinárskom priemysle
- vzduchom chladené kondenzátory pre chladenie a použitie vo vzduchotechnike
- chladiče rozvodových dosiek
- vzduchotechnika
- zariadenia pre úpravu vzduchu
- tepelné čerpadlá
- výmenníky tepla pre domáce aj priemyselné tepelné čerpadlá.

Možnosti mobilných aplikácií pre lamelové tepelné výmenníky sú nespočetné:
- Klimatizácie kabín poľnohospodárskych strojov, vlakov a autobusov kladú veľké nároky na jednotlivé diely čo do výkonnosti, trvanlivosti, nastavenia a technických detailov.
Prispievame k excelentným výkonom klimatizačných jednotiek.
Na tomto základe spolu s našimi zákazníkmi vyvíjame konkrétne riešenia aj pre tie najkomplexnejšie použitia.

Tepelné výmenníky HTS delené medzi - kondenzátory, výparníky, kúrenie a chladiace zariadenia možno použiť v:
- vo vlakoch, autobusoch, električkách a kabínach vodičov
- chladiacich rozvodových doskách
- vzduchom chladených kondenzátoroch pre chladenie a použitie vo vzduchotechnike
- zariadeniach pre úpravu vzduchu
- klimatizácii budov
- tepelných čerpadlách
- chladiacich technológiách pre potravinársky priemysel a čistého vzduchu v zdravotníctve
- prípade využitia zostatkového tepla
- vzduchotechnike.

Produkty
  • kúrenársky materiál, armatúry pre kotly, nerezové potrubia, ohrevné sústavy, stavebná technika, zabezpečenie dodávky teplej vody, vyváženie prietoku vody
Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Kondenzátory, výparníky a ďalšie chladiace zariadenia pre chladiarenský priemysel, Česká republika

Kondenzátory, výparníky a ďalšie chladiace zariadenia pre chladiarenský priemysel, Česká republika

Kondenzátory, výparníky, kúrenie a ďalšie chladiace zariadenia pre chladiarenský priemysel vyrába a navrhuje spoločnosť Heat Transfer Systems s.r.o. HTS v obci Novosedly na Morave z Českej republiky. Zaoberáte sa vzduchotechnikou, alebo pôsobíte v oblasti chladiarenského priemyslu? Či už zháňate kondenzátory, výparníky alebo chladiace zariadenia, na spoločnosť z Českej republiky Heat Transfer Systems so sídlom v obci Novosedly na Morave sa môžete spoľahnúť. Zameriavame sa na navrhovanie a výrobu lamelových tepelných výmenníkov pre chladiarenský priemysel a vzduchotechniku. Vďaka mnohoročnej skúsenosti v obore vám môžeme zaručiť, že výmenníky tepla, kondenzátory, výparníky a ďalšie produkty chladiaceho zariadenia sú len tej najvyššej kvality. Naše kondenzátory so zdokonalenou technológiou ATC sa skladajú z tela výmenníka vyrobeného z hliníkových lamiel a medených rúrok. Najväčšie výhody spočívajú vo vysokej výmene tepla, stabilnom výkone, v dlhodobej prevádzke a dokonalej internej čistote. Neváhajte sa na nás obrátiť, radi vám odporučíme chladiace zariadenie presne podľa vašich potrieb.


Tepelné výmenníky pre vzduchotechniku ​​a klimatizáciu, Česká republika

Tepelné výmenníky pre vzduchotechniku ​​a klimatizáciu, Česká republika

Tepelné výmenníky pre vzduchotechniku ​​a klimatizáciu, výroba lamelových tepelných výmenníkov pre chladiarenský priemysel a vzduchotechniku ​​od firmy Heat Transfer Systems s.r.o. v obci Novosedly na Morave v Českej republike. Hľadáte spoľahlivú spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou komponentov a tepelných výmenníkov pre vzduchotechniku ​​a klimatizáciu? Potom sa obráťte na spoločnosť z Českej republiky - firmu Heat Transfer Systems s.r.o., ktorá Vám ponúka služby, predaj a výrobu lamelových výmenníkov tepla. Tepelné výmenníky HTS delíme medzi - kondenzátory, výparníky, kúrenie a chladiace zariadenia. Využitie pre: - vzduchotechniku, vzduchom chladené kondenzátory pre chladenie vo vzduchotechnike, chladiče rozvodných dosiek, zariadenia pre úpravu vzduchu, medené zberače pre klimatizácie, chladiacu techniku, klimatizáciu budov, tepelné čerpadlá, chladiace technológie v potravinárskom priemysle, technológie čistého vzduchu v zdravotníctve, využitie zvyškového tepla, optimalizované diely. Výrobu vykonávame na mieru. Naše tepelné výmenníky majú vynikajúcu výdrž a výbornú bezpečnosť.


Klimatizácie, klimatizačné zariadenia Novosedly

Klimatizácie, klimatizačné zariadenia Novosedly

Spoločnosť Heat Transfer Systems, s. r. o. HTS Tepelné výmenníky so sídlom v obci Novosedly na Morave ponúka klimatizácie a klimatizačné zariadenia pre široké využitie. Montujeme klimatizácie a klimatizačné zariadenia do kabín poľnohospodárskych strojov, vlakov, autobusov, škôl, budov verejnej správy, výrobných hál, domov, reštaurácií, barov, hotelov, vinární a pod. Vyhotovíme pre Vás návrh na výrobu a montáž klimatizačného zariadenia. Viac informácií na webových stránkach, pri telefonickom kontaktovaní alebo nás navštívte priamo u nás v spoločnosti v obci Novosedly na Morave. Viac informácií na webových stránkach, pri telefonickom kontaktovaní alebo nás navštívte priamo u nás v spoločnosti v Novosedliach na Morave.


Vzduchotechnika, klimatizácie

Vzduchotechnika, klimatizácie

Služby, predaj, výroba: -vzduchotechnika -tepelné výmenníky - odparovače, kondenzátory atď. -komponenty a medené zberače pre klimatizácie -tepelné čerpadlá -optimalizované diely -návrhy -konštrukcie.