TERAMEX s.r.o.


V oblasti dodávky a projektovania strojového zariadenia pre betonársky a potravinársky priemysel sa obráťte na spoločnosť TERAMEX - TRADING, spol. s r.o. - tradičného dodávateľa manipulačnej techniky. Zabezpečíme vám manipulačné aj paletizačné technológie a technológie vibroliatia. Ďalej ponúkame paletizáciu, robotizáciu a depaletizáciu.

TERAMEX - TRADING, spol. s r.o. je firmou z Českej republiky, ktorá je členským štátom Európskej únie. Svoje služby a produkty projektuje a dodáva pre celú Českú aj Slovenskú republiku a taktiež do zahraničia.

Spokojný zákazník je pre našu spoločnosť prioritou rovnako ako kvalitné a odborné projekčné a konštrukčné práce, v ktorých sú položené základy pre výrobu strojov a zariadení podľa najnovších poznatkov a trendov, ktoré sú prispôsobované potrebám a požiadavkám užívateľa.

Naše produkty:

Robotizácia (stále častejšie sa používa ako posledný článok výrobnej a baliacej linky

Paletizácia
- robotická paletizácia a depaletizácia
- paletizačná technika, technológie (paletizátory sú efektívnym riešením potrieb produkčných prevádzok a baliacich liniek, sú výkonné, spoľahlivé a v dlhodobom meradle aj veľmi úsporné)

Manipulačné linky, technológie pre betonársky a potravinársky priemysel (skladajú sa z niekoľkých jednotlivých strojov, ktoré vykonávajú danú operáciu)

Dopravníky, dopravníkové systémy pre presun a prepravu tovaru (doštičkové, modulárne, pásové, remeňové, reťazové, valčekové)

Magnetické paletizátory a depaletizátory, magnetické manipulátory (vhodné pre manipuláciu s plechovkami, zaváraninovými pohármi s viečkami)

Vibroliata výroba, technológie vibroliatia, wet cast

Zakladač fólie (slúži na pokladanie sieťoviny medzi jednotlivé vrstvy betónových výrobkov alebo fólie na prekrytie poslednej vrstvy, činnosť stroja je ručná alebo automatická)

Referencie - v poslednej dobe sme realizovali zákazky pre Beton Brož Přerov, Schiedel Zliv, Czech Pak, Hamé Babice, Pika Bzenec, Slovácká Fruta Kunovice, Presbeton Nova Olomouc, ABW Králová pri Senci, Diton Jihlava, Pivovar Tambor Dvůr Králové nad Labem
- paletizačné a manipulačné technológie.

AKTUÁLNE PONUKY

Paletizačná a depaletizačná technika a technológie, paletizačné manipulátory Česká republika

Paletizačná a depaletizačná technika a technológie, paletizačné manipulátory Česká republika
Hľadáte firmu či spoločnosť, ktorá sa špecializuje na paletizačnú a depaletizačnú techniku či technológiu a zabezpečí vám dodávku na Slovensko a do zahraničia? Riešenie potrieb prevádzok a baliacich liniek vám zabezpečí firma TERAMEX s.r.o. z Českej republiky - zameriava sa na paletizačnú a ...

Manipulačné linky a technológie pre betonársky a potravinársky priemysel Slovensko

Manipulačné linky a technológie pre betonársky a potravinársky priemysel Slovensko
Na manipulačné linky pre betonársky a potravinársky priemysel sa zameriava firma TERAMEX s.r.o.- zabezpečíme ich dodávky a projektovanie. Tradičným dodávateľom manipulačnej techniky je firma TERAMEX s.r.o. sídlom v Hustopečiach pri Brne - svoje služby a produkty dodávame pre zákazníkov z celej ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA TERAMEX s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TERAMEX s.r.o.
www.teramex.cz
Adres

Adres

Vinařská 1410/16
Hustopeče u Brna 693 01

trading@teramex.cz
+420 519 414 910


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha