Vinařství V & M Zborovský, v.o.s.


Vinárstvo V & M Zborovský, v.o.s. Velké Pavlovice sa zaoberá výrobou a predajom vín a burčiaku. Organizujeme tiež degustácia vín vlastnej produkcie vo vínnej pivnici na Južnej Morave. Naše vína možno zakúpiť prostredníctvom e-shopu. Prevádzkujeme tiež originálne vínnu kaviareň priamo v budove vinárstva.

Naše rodinné produkuje biela, červená, svätomartinská a špeciálne vína či rosé vína a klarety. Zakúpite u nás vína akostné, odrodové aj prívlastkové. Vína sú vyrobené z našich vlastných hrozna, ktoré pestujeme v oblasti Veľkých Pavlovic a Bořetice. Vyrábame tiež tradičné moravský burčiak, ktorý predávame od augusta do novembra.

Fľašové vína z nášho vinárstva môžete zakúpiť prostredníctvom e-shopu. Zakúpená vína zasielame nielen do Českej republiky, ale aj na Slovensko. Sudové a fľašové Vína kúpite aj vo firemnej vinotéke. Zabezpečujeme predaj vín pre firmy. tieto vína sú označené logom firmy na fľaši, etikete alebo obale a skvele poslúži ako reklamný predmet pre obchodných partnerov alebo darček pre zamestnancov a zákazníkov.

Organizujeme degustácia vína v našom vínnej pivnici, ktorý sa nachádza priamo v centre Veľkých Pavlovic. Celým procesom degustácie Vás bude sprevádzať rodený vinár. Poskytujeme degustácie formou degustačných balíčkov, občerstvením i teplú kuchýň. Kapacita pivárni je osôb. Vo vínnej pivnici je možné organizovať firemné akcie, školenia alebo rôzne druhy osláv.

Základné degustácia trvá zhruba 45 minút a zahŕňa degustáciu 5 vzoriek vín. Ďalším typom je základná menu so studenou misou, kedy ochutnáte 7 vzoriek vína a zároveň si pochutnáte na studených obložených syrových a uzeninových misách. Ďalšie degustačné balíček zahŕňa aj ochutnávku 7 vzoriek vína a studené misy, ale navyše aj teplé jedlo - možnosť objednať aj verziu s dvoma teplými chody. Posledné degustačné balík obsahuje ochutnávku 8 vzoriek vína a teplé jedlo formou švédskych stolov po celú dobu akcie.

Priamo v budove vinárstva sa nachádza i originálne vínna kaviareň s vynikajúcim sortimentom, ako je talianska káva Mollinari, horúce i studené čokolády alebo sypané čaje. V kaviarni si môžete vychutnať rozlievané a fľašové vína z nášho vinárstva. V kaviarni je k dispozícii pripojenie k Wi-fi a pre deti je tu pripravený hrací kútik.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Vinařství V & M Zborovský, v.o.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Vinařství V & M Zborovský, v.o.s.
www.zborovsky.cz
Adres

Adres

Dlouhá 2
Velké Pavlovice 691 06

zborovsky@zborovsky.cz
+420 519 429 989


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha