MERLIN-PLUS spol. s.r.o.


Firma MERLIN-PLUS, ktorá sídli v Hruškách Břeclavi, sa zaoberá veľkoobchodným predajom a distribúciou olejov a mazivá a ďalších automobilových kvapalín. Sme autorizovaným predajcom olejov a mazív značky TOTAL na území celej Moravy a na Vysočine. Zameriavame sa aj na tribotechnika - v tejto oblasti zaisťujeme tribotechnický servis a poradenstvo.

Zo sortimentu olejov a mazív u nás nájdete motorové oleje pre nákladné, úžitkové a osobné vozidlá a motocykle. Naskladnené máme prevodové oleje pre mechanické a automatické prevodovky. Zoženiete tiež u nás oleje a mazivá pre stavebné a poľnohospodárske stroje a plastické mazivá. Zakúpiť u nás môžete aj hydraulické, priemyselné prevodové, kompresorové, konzervačné a rezné oleje a naviac tiež emulzné a teplonosnej kvapaliny.

Naša spoločnosť je autorizovaným distribútorom olejov a mazív značky TOTAL. Pod touto značkou nájdete všetok typy olejov a mazív, ktoré nájdu uplatnenie v rôznorodých sektoroch - osobnej a nákladnej doprave, poľnohospodárskej technike a v rôznych odvetviach priemyslu. TOTAL tiež vyrába prevodové oleje. Medzi naše činnosti tiež patrí distribúcie automobilových olejov pre benzínové a dieselové motory a motocyklové oleje ELF. Sme tiež smluvím predajcom mazív a autochemikálií MOL. Sortiment produktov tohto výrobcu zahŕňa hydraulické oleje pre aplikáciu v automobilovom priemysle a motorové oleje, ktoré nájdu uplatnenie v nákladných vozidlách, poľnohospodárskych strojoch a autobusoch či komerčných vozidlách. Zabezpečujeme distribúciu produktov značky MANNOL v rámci celej Moravy a Vysočiny. Tu nájdete výrobky pre osobné vozidlá ako sa zážihovými, tak vznetovými motormi, ale aj oleje pre poľnohospodárske a stavebné stroje.

Poskytujeme tiež tribotechnické poradenstvo a podporu. zabezpečujeme laboratórne rozbory mazív, ktoré cirkulujú v strojovom zariadení. Na základe analýzy zisťujeme a preverujeme stav strojového zariadenia. Poradíme Vám, aké mazivo je vhodné pre daný typ vozidla či stroja a poradíme Vám, ako ho správne aplikovať.

V našej predajni zakúpite aj autochémia a autokozmetiku. Predávame zimné a letné ostrekovače, ale aj rozmrazovacie a odstraňovače hmyzu. Na sklade máme tiež brzdovej a chladiacej kvapaliny, mazacie spreje a aditíva. V našom sortimente nechýbajú ani autokozmetika a čistiace a umývacie prípravky.

Zabezpečujeme aj nákladnú autodopravu. Prepravujeme tovar akéhokoľvek druhu na klasických vozoch s plachtou do 24 ton váhy. Pôsobíme predovšetkým v Českej republike, Nemecku, Belgicku, Holandsku a Rakúsku.

Obchodné značky:

TOTAL, ELF, MOL

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA MERLIN-PLUS spol. s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MERLIN-PLUS spol. s.r.o.
www.merlinplus.cz
Adres

Adres

Polní 585
Hrušky u Břeclavi 691 56

info@merlinplus.cz
+420 519 324 329


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha