HROMEK s.r.o.


Firma Hromek s.r.o., ktorá sídli v Hodoníne, prevádzkuje e-shop so špecializáciou na predaj hliníkových a drevených rebríkov a schodíkov a tiež hliníkového lešenia. Naša firma poskytuje okrem iného aj prenájom rebríkov a lešenia, a to fasádneho a mobilného. Naša spoločnosť je výhradným dovozcom rebríkov CENTAURE pre Českú republiku.

Na našom e-shope nájdete široký sortiment hliníkových rebríkov, ktoré sú vyrobené z vysoko pevnostných ťahaných hliníkových profilov. K dispozícii máme kĺbové rebríky, ktoré je možné zložiť a jednoducho previesť. Je možné je tiež rôzne zložiť, a poslúži teda ako oporný rebrík, štafle alebo malú plošinku. Zakúpite u nás aj jednodielne oporné rebríky pre hobby aj profesionálne použitie v rôznych dĺžkach, ktoré sú opatrené protišmykovými priečkami. Predávame aj rebríky teleskopické, a to oporné či vo variante, kedy je možné nastaviť dĺžku každej nohy zvlášť podľa potreby. Medzi ďalšie produkty dostupné na našom e-shope patrí aj viacúčelový trojdielne či dvojdielne výsuvné rebrík opatrené lanom.

Naskladnené máme tiež hliníkové rebríky s protišmykovými nášlapovými profilmi. Štafle je možné zakúpiť aj v teleskopickom prevedení. Zoženiete u nás i komfortné, ľahké bezpečné schodíky s protišmykovou úpravou. Tie disponujú dvoma až ôsmimi stupňami a sú dostupné v jednostranné alebo obojstranné variante.

Naša firma je predajcom mobilného hliníkového lešenia s pracovnou výškou od od 4, 2 do 14, 2 metrov. Jeho výhodou je jednoduchá montáž a ľahká preprava v rozloženom stave. K základnému modulu lešenia u nás zakúpite aj nadstavby pre väčší rozsah pracovnej výšky a tiež teleskopické hliníkové lávky. Bezpečný výstup vo vnútri lešenia zaisťujú protišmykovo upravené priečky s pozdĺžnym ryhovaním. Pevnosť a stabilitu lešenia zaisťujú masívne oceľové pojazdové traverzy pre všetky výškové varianty lešenia. Predávame aj hliníkové výťahy a zdvíhadlá určené pre premiestnenie stavebného materiálu zo zeme na strechu alebo do poschodia.

Predávame rebríky a štafle z dreva. Drevené rebríky sú dostupné v oporné variante v dĺžke od dvoch do šiestich metrov. Štafle sú obojstranné a sú opatrené dvoma až dvanástimi nášľapnými priečkami.

Firma HRONEK s.r.o. poskytuje prenájom lešení vrátane ich montáže, demontáže a dopravy. Prenajímame kvalitný mobilný lešenia BOSS s pracovnou výškou pojazdných veží od 3, 3 do 12, 3 metre. K dispozícii máme aj lešenia CLIMTEC vhodné do vnútorných priestorov. Požičiavame tiež zdvíhadlo - šikmý rebríkový výťah.

Obchodné značky:

CENTAURE

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA HROMEK s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HROMEK s.r.o.
www.zebrik.cz
Adres

Adres

Brněnské náměstí 4283/4
Hodonín 695 01

hromek@zebrik.cz
+420 518 372 315


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha