DIKADESIGN s.r.o.
Kamil Buchta


č. 393, Višňové 671 38
Hlavnou špecializáciou našej spoločnosti je výroba a predaj drevených sústružených, frézovaných a hobľovaných polotovarov pre výrobcov schodísk, nábytku, hračiek, svietidiel a doplnkov pre drevené podlahy.
Vyrábame a dodávame výrobky podľa najnovších trendov a kladieme dôraz na vysokú kvalitu spracovania.
Vykonávame aj povrchové úpravy vrátane vysokých leskov.
Zabezpečíme kusovú výrobu, výrobu malých sérií či stotisícové série.

Drobné výrobky z dreva, sústruženie dreva, stolárstvo, stolárska výroba, výroba schodísk, schodiská Znojmo.
Drevené výrobky:
- sprušle, stĺpiky, stĺpiky na zábradlie, nerezové sprušle, madlá, krytky skrutiek, záslepky, schodnice, nášľapy, nohy, úchytky, rozety na nábytok, kolieska, figúrky, kocky, misy, misky, taniere, svietniky, obaly, stojany - na víno, krabičky, hodiny, podlahové rozety, krúžky, krytky rúrok, kryty na rúrky
guľatina, tyče, tyčky, paličky, koly, špajdle, kolky, ruské kolky, gule, brikety.

Produkty
  • výroba drevotrieskových dosiek, lisovanie drevovláknitých dosiek, výroba drevených latoviek, stolárske preglejky
Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Sústruženie dreva, drobné výrobky z dreva

Sústruženie dreva, drobné výrobky z dreva

Vyrábate schodiská, nábytok, hračky, svietidlá, doplnky pre drevené podlahy a hľadáte firmu špecializujúcu sa na sústruženie a hobľovanie drobných výrobkov a polotovarov z dreva? Potom neváhajte a kontaktujte nás! V našom portfóliu výrobkov nájdete nielen drobné výrobky z dreva, ako sú drevené tanieriky, misy, svietniky, mlynčeky na soľ a korenie, ale aj schodiská, nábytok, svietidlá, hračky a aj komponenty pre drevené podlahy. Na webových stránkach nájdete veľkú časť našich výrobkov. Vyrobíme všetko na základe Vášho priania alebo výkresov.


Frézovanie dreva, hobľované polotovary pre výrobcov schodísk a nábytku

Frézovanie dreva, hobľované polotovary pre výrobcov schodísk a nábytku

Ste výrobca schodísk, nábytku, hračiek, svietidiel či doplnkov pre drevené podlahy a hľadáte firmu, ktorá sa špecializuje na frézovanie, sústruženie a hobľovanie polotovarov z dreva? Potom neváhajte a obráťte sa na nás! Vyrábame výrobky pre popredné renomované dizajnérske firmy prakticky z celého sveta. Vyrábame frézované a hobľované polotovary určené na výrobu schodísk, nábytku, svietidiel a hračiek. Súčasťou výroby sú aj dizajnové doplnky na stôl, reklamné predmety a ďalšie. Pre schodiská vyrábame krytky skrutiek v rôznych priemeroch a sme schopní dodať aj zlepené polotovary na nášľapy a schodnice. Výrobcom nábytku dodávame nohy k stoličkám, stolom aj skriniam. Ďalej vyrábame drevené úchytky, sústružené lišty, ale aj hobľované a frézované časti. Kompletnú ponuku a ukážky našich prác nájdete na našich webových stránkach.


Drevovýroba, dizajnové drevené doplnky na stôl

Drevovýroba, dizajnové drevené doplnky na stôl

Máte radi drevené dekorácie, ktoré sú zároveň funkčné? Naša drevovýroba vyrába a dodáva dizajnové doplnky na stôl. Vyrábame mlynčeky na soľ a korenie, drevené misy a misky, taniere, svietniky, stojančeky na servítky a mnoho ďalších drevených vecí. Všetky naše výrobky sú ošetrené zdravotne neškodným olejovoskom, vhodným pre suché potraviny. Neváhajte a nechajte sa okúzliť jednoducho eleganciou dreva. Kompletnú ponuku drevených výrobkov nájdete na našich webových stránkach.