VINO HORT s.r.o.


Na ochutnávky, degustácie ružových, bielych, červených, francúzskych vín vo vínnej pivnici zamierte do nášho vinárstva v Znojme. Rodinné vinárstvo Hort si zakladá na vysoko kvalitných surovinách, z ktorého vzniká pýcha vín bielych, červených, ružových a francúzskych, ako je Pinot Noir, Savignon, Rizling rýnsky, Zweigeltrebe alebo Merlot.

Riadime sa krédom Odroda & Poloha. Základom je ručný zber. U vinárstvo sa nebojíme noviniek a experimentov, ak sú v súlade s prírodou a prirodzenou tvorbou vína tzn. naprosto prírodný bez dosladzované cukrom.
Získali som niekoľko prestížnych ocenení a naši pýchou je ružové víno, rovnako ako víno so značkou VOC.

Mimo víno vyrábame tiež mušt hroznový alebo jablkový mušt. Mušt sú lisované za studena a neobsahujú neobsahujú žiadne farbivá, arómy ani konzervanty. Jablká a hrozno pochádzajúce z BIO sadov.

Vinárstvo VINO HORT zaisťuje veľa variantov degustáciou, a to od základných až po tie najnáročnejšie. Degustáciu u nás môžete zažiť v degustačnom pivnici alebo vinárni. Degustácia zabezpečujeme pre jednotlivcov, ale aj pre skupiny s kapacitou max. 50 osôb. pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.


Otváracia doba
PO-PIA: 9: 00-11: 30, 12: 00-17: 30 hodín
SO: 10: 00-18: 00 hodín
NIE: podľa dohody

Otváracia doba počas prázdnin (od 1.7.do 31.8.)
PO - NE: 10 - 19 hodín

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA VINO HORT s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
VINO HORT s.r.o.
www.vinohort.cz
Adres

Adres

Leska 69
Dobšice 671 82

info@vinohort.cz
+420 602 149 445


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha