PERITO s.r.o.

CZKVýroba,distribuce a prodej hliníkových, plastových a skleněných dveřních výplní a dveří

Firma PERITO s.r.o., ktorá sídli v Dyji pri Znojme, sa zaoberá výrobou hliníkových, plastových a sklenených dverových výplní. V našej ponuke je aj široký výber doplnkov v podobe dverových kľučiek, madiel, klepadiel, priezorov a listových vhodov. Ich distribúcia prebieha vďaka širokej sieti obchodných partnerov, predajcov okien a vchodových dverí. Okrem dverových výplní vyrábame aj sendvičové panely PER-IZOL.

Vchodové dvere hliníkové
Vďaka svojmu dizajnu a dostupnosti v rôznych dekoroch sú vhodné ako pre moderné, tak klasické stavby. Hliníkové vstupné dvere vynikajú svojimi výbornými izolačnými a tepelnými vlastnosťami (vhodné aj pre pasívne domy), dlhou životnosťou, pevnosťou, odolnosťou, stabilitou a ľahkou údržbou.

Dostupné varianty vstupných hliníkových dverí:
- rad ALU SMART - ponúka možnosť vloženého variantu alebo jednostranného prekrytia rámu krídla, vynikajúce vlastnosti hliníkových dverí v dostupnej cenovej výške.
- rad ALU DESIGN - moderný ale aj originálny dizajn, na návrhoch sa podieľal známy dizajnér MgA. Petr Novague, tento rad ponúka výber z viac ako 60 modelov, možnosť vloženého, jednostranne prekrytého či luxusne obojstranne prekrytého variantu.

Sklenené vchodové dvere
- rad GLASS - ich jedinečný dizajn presvetľuje interiér, sú odolné, stabilné a majú dlhú životnosť. Celosklenený panel tohto produktu je vyrábaný z kaleného skla, ktoré zabezpečuje ich pevnosť a odolnosť.

Plastové vchodové dvere
Predstavujú ľahkú údržbu, dobré tepelno-izolačné vlastnosti a cenovo dosiahnuteľnú vstupnú bránu do Vášho domu a sú dostupné v niekoľkých modelových radách:

- rad ENTRY - poskytuje skvelé tepelno-izolačné vlastnosti, vysokú odolnosť, ľahkú údržbu, moderný dizajn. Predstavuje najvyššiu kategóriu plastových dverí a ako jediné z plastových dverí umožňujú dizajnové vonkajšie prekrytie krídla.
- rad HPL - dvere vyrábané z lisovanej syntetickej živice - vďaka tomu sú pevné, tvrdé, odolajú slnečným lúčom aj poveternostným vplyvom, silnejšie dosky majú dobré tepelno-izolačné vlastnosti. Dostupné v troch modelových radách - ELEGANCE (použitie elegantných, nerezových rámčekov okolo presklenia), PREMIUM (klasický vzhľad s tvarovanými rámčekmi okolo presklenia), VIZUAL (nadčasovosť, jednoduchý hladký dizajn, presklenie bez rámčekov).
- rad ABS - základná modelová rada, vyrábaná z vákuovo lisovanej plastovej ABS dosky, sú lacné, stálofarebné s jednoduchou údržbou. Dostupné v dvoch modelových radách - CLASSIC (elegantné oblé tvary) a TECHNIC (geometrické tvary, vhodné aj k moderným domom).
- rad BASIC - vďaka užšiemu výberu modelov, možných presklení aj povrchových úprav sme dosiahli cenovo priaznivé, dizajnovo nadčasové a stále kvalitné rady.

Sendvičové panely PER-IZOL
Naša spoločnosť je taktiež špecializovaným výrobcom rôznych druhov sendvičových panelov - okrem štandardných druhov vyrábame aj zákazky presne podľa požiadaviek a zadania zákazníka, ktoré môžu spĺňať rôzne požiadavky na pevnosť či tepelnú a zvukovú izoláciu.

Doplnky pre vchodové dvere
Všetky doplnky ku dverovým výplniam PERITO sú vyrobené z ušľachtilých materiálov a sú opatrené povrchovou úpravou. Doplnky sú namontované priamo do dverné výplne či dodávané spolu s výplňou našim partnerom, výrobcom okien a dverí:

Firma PERITO s.r.o. dodáva nasledujúce dverové komponenty:
- madlá, kľučky, rozety
- klopadlá
- kukátka
- listové vhody


Katalóg firiem:    

Kovové a hliníkové okná a dvere

,  

Plastové okná a dvere

,  

Stavebné sklo

,  
Témy:

výroba hliníkové, plastové, sklenené výplne dverí, doplnky pre vchodové dvere, sendvičové panely