PERITO s.r.o.


Dyje č.163, Dyje 669 02
Firma PERITO s.r.o., ktorá sídli v Dyji pri Znojme, sa zaoberá výrobou hliníkových, plastových a sklenených dverových výplní. V našej ponuke je aj široký výber doplnkov v podobe dverových kľučiek, madiel, klepadiel, priezorov a listových vhodov. Ich distribúcia prebieha vďaka širokej sieti obchodných partnerov, predajcov okien a vchodových dverí. Okrem dverových výplní vyrábame aj sendvičové panely PER-IZOL.

Vchodové dvere hliníkové
Vďaka svojmu dizajnu a dostupnosti v rôznych dekoroch sú vhodné ako pre moderné, tak klasické stavby. Hliníkové vstupné dvere vynikajú svojimi výbornými izolačnými a tepelnými vlastnosťami (vhodné aj pre pasívne domy), dlhou životnosťou, pevnosťou, odolnosťou, stabilitou a ľahkou údržbou.

Dostupné varianty vstupných hliníkových dverí:
- rad ALU SMART - ponúka možnosť vloženého variantu alebo jednostranného prekrytia rámu krídla, vynikajúce vlastnosti hliníkových dverí v dostupnej cenovej výške.
- rad ALU DESIGN - moderný ale aj originálny dizajn, na návrhoch sa podieľal známy dizajnér MgA. Petr Novague, tento rad ponúka výber z viac ako 60 modelov, možnosť vloženého, jednostranne prekrytého či luxusne obojstranne prekrytého variantu.

Sklenené vchodové dvere
- rad GLASS - ich jedinečný dizajn presvetľuje interiér, sú odolné, stabilné a majú dlhú životnosť. Celosklenený panel tohto produktu je vyrábaný z kaleného skla, ktoré zabezpečuje ich pevnosť a odolnosť.

Plastové vchodové dvere
Predstavujú ľahkú údržbu, dobré tepelno-izolačné vlastnosti a cenovo dosiahnuteľnú vstupnú bránu do Vášho domu a sú dostupné v niekoľkých modelových radách:

- rad ENTRY - poskytuje skvelé tepelno-izolačné vlastnosti, vysokú odolnosť, ľahkú údržbu, moderný dizajn. Predstavuje najvyššiu kategóriu plastových dverí a ako jediné z plastových dverí umožňujú dizajnové vonkajšie prekrytie krídla.
- rad HPL - dvere vyrábané z lisovanej syntetickej živice - vďaka tomu sú pevné, tvrdé, odolajú slnečným lúčom aj poveternostným vplyvom, silnejšie dosky majú dobré tepelno-izolačné vlastnosti. Dostupné v troch modelových radách - ELEGANCE (použitie elegantných, nerezových rámčekov okolo presklenia), PREMIUM (klasický vzhľad s tvarovanými rámčekmi okolo presklenia), VIZUAL (nadčasovosť, jednoduchý hladký dizajn, presklenie bez rámčekov).
- rad ABS - základná modelová rada, vyrábaná z vákuovo lisovanej plastovej ABS dosky, sú lacné, stálofarebné s jednoduchou údržbou. Dostupné v dvoch modelových radách - CLASSIC (elegantné oblé tvary) a TECHNIC (geometrické tvary, vhodné aj k moderným domom).
- rad BASIC - vďaka užšiemu výberu modelov, možných presklení aj povrchových úprav sme dosiahli cenovo priaznivé, dizajnovo nadčasové a stále kvalitné rady.

Sendvičové panely PER-IZOL
Naša spoločnosť je taktiež špecializovaným výrobcom rôznych druhov sendvičových panelov - okrem štandardných druhov vyrábame aj zákazky presne podľa požiadaviek a zadania zákazníka, ktoré môžu spĺňať rôzne požiadavky na pevnosť či tepelnú a zvukovú izoláciu.

Doplnky pre vchodové dvere
Všetky doplnky ku dverovým výplniam PERITO sú vyrobené z ušľachtilých materiálov a sú opatrené povrchovou úpravou. Doplnky sú namontované priamo do dverné výplne či dodávané spolu s výplňou našim partnerom, výrobcom okien a dverí:

Firma PERITO s.r.o. dodáva nasledujúce dverové komponenty:
- madlá, kľučky, rozety
- klopadlá
- kukátka
- listové vhody

Produkty
  • montáž kovových okien, dodávka hliníkových dverí, posuvné okná a dvere, pásové a bodové svetlíky
  • izolačné sklo, izolačné fólie, izolačné dosky, izolačné hmoty, izolačné tmely, sklená vata, polystyrén
  • štandardný profil plastových okien, zasklenie okien, izolačné vložky do okien, tepelná izolácia nehnuteľností
  • sklenené nosníky, priemyselné výplne, zábradlia a fasády, bezpečnostné a vrstvené sklo, sklenené obklady

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Presklenie vchodových dverí - bezpečnostné, tepelno-izolačné, číre a dekoratívne

Presklenie vchodových dverí - bezpečnostné, tepelno-izolačné, číre a dekoratívne

Dizajnové ornamentné, klasické číre, dekoratívne vitrážové, špeciálne zrkadlové presklenie, ale aj tepelno-izolačné a vysoko odolné bezpečnostné presklenie vchodových dverí zabezpečuje firma PERITO s.r.o. z Českej republiky. Firma PERITO s.r.o., ktorá sídli v Dyji pri Znojme, je výrobcom ozdobných výplní pre vchodové dvere. Pokiaľ sa jedná o presklenie vchodových (vstupných) dverí, môžete si vybrať z niekoľkých variantov presklenia - číre sklá, sklá s ornamentmi, dekoratívne, bezpečnostné a tepelno-izolačné sklo alebo zrkadlové sklo. V nasledujúcom texte Vám v krátkosti predstavíme jednotlivé špecifiká presklenia. Číre sklo je extra číre, bez zeleného nádychu a vyniká vysokou svetelnou priepustnosťou. Ornamentné presklenie je voliteľné pri všetkých modelových druhov dverových výplní. Aby bola údržba takých dverí jednoduchšia, je hrubá strana situovaná dovnútra presklenia. Sú tu použité nepriehľadné, ale zároveň priesvitné typy skiel. Zrkadlové sklo (stopsol) je odporúčané umiestniť z exteriérovej strany výplne pre plný efekt zrkadlenia. Stopsol je dostupný v čírom, bronzovom, sivom, supersilver čírom a supersilver modrom prevedení. Dekoratívne (vitrážové) sklo je voliteľné pre všetky presklené výplne. Ponuka vitráží je špecifická pre každý model. Vyberať je možné z viacerých druhov - color, crystal, finesa, fusing, tavené sklo či grafosklo. Vitráže sa vzhľadom k údržbe umiestňujú smerom dovnútra presklenia. Tepelno-izolačné sklo je kombináciou skla planibel s tepelnoizolačnou fóliou. Aby došlo k zníženiu tepelnej priestupnosti presklenia, je medzi skelný priestor dithermu, resp. trithermu vyplnený plynom Argónom. Bezpečnostné sklo (connex) je zložené z dvoch slabších skiel, ktoré sú spojené protinárazovou (PVB) fóliou. Pokiaľ dôjde k poškodeniu skiel, zostanú črepy prilepené na PVB fóliu a nehrozí poranenie osôb ostrými črepmi. Medzi ďalšie klady bezpečnostného skla patrí taktiež vysoká odolnosť a pružnosť. Je tiež dôležité upozorniť na to, že sa nejedná o nerozbitné sklo - neslúži ako aktívna prekážka pre prípadného páchateľa.


Vstupné dvere s vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami aj pre pasívne domy

Vstupné dvere s vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami aj pre pasívne domy

Ideálne vstupné dvere pre váš pasívny dom, ktoré majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti, sú vchodové dvere s plastovou alebo hliníkovou dvernou výplňou od firmy Perito z Českej republiky. Uvažujete nad výberom vhodných vstupných dverí pre váš pasívny či nízkoenergetický dom? Požadovanej tepelnej priepustnosti pri hliníkových aj plastových vstupných dverách s výplňou PERITO ľahko dosiahnete voľbou vhodnej hrúbky výplne, daným profilovým systémom alebo aj výplňou prekrývajúcou krídlo dverí. Z našej ponuky máte možnosť vybrať z veľkého množstva dverových výplní, spĺňajúcich svojimi tepelno-izolačnými vlastnosťami všetky kritériá pre ich umiestnenie v pasívnych alebo nízkoenergetických domoch. Odporúčaná hodnota tepelnej priestupnosti (Ud) u dvernej výplne stavebného otvoru vrátane rámu pasívneho domu nesmie prekročiť hranicu Ud 0,95 W / m2.K, pre nízkoenergetické domy je hranica Ud 1,2 W / m2.K. Toto kritérium spĺňa v rámci plastových dverí predovšetkým rad ENTRY. Na poli hliníkových dverových výplní podmienkam zodpovedá rad ALU SMART a ALU DESIGN. Vo všetkých uvedených prípadoch budú navyše tieto dvere predstavovať aj nadčasovú a štýlovú vstupnú bránu do Vášho domova vďaka širokej škále farieb, tvarov a doplnkov dverových výplní.