Agroservis Holý


Na Kačence 1253, Moravský Krumlov 672 01
Naša spoločnosť Agroservis Holý sa zameriava na predaj a servis záhradnej, lesnej, komunálnej, stavebné vibračné techniky a elektrického náradia. Sme autorizovaným predajcom techniky značky Husqvarna, avšak v našom sortimente máme aj tovar
napríklad značiek McCulloch, GARDENA, Makita ai. Všetku spomínanú techniku sme schopní poskytnúť všetkým zákazníkom z okolia Moravského Krumlova, Ivančic, Znojma, Třebíča, pohořelickej, ale aj Brna.

Naša škála produktov zahŕňa výrobky značiek VARI, HUSQVARNA, GARDENA, McCulloch, PARTNER, KIOTI, KUBOTA, DAKR, SOLO, HONDA, BOMAG, MAKITA a OREGON. Medzi naše služby patrí aj zapožičanie našej záhradnej či lesnej techniky značiek HUSQVARNA, GARDENA, McCulloch, PARTNER, VARI, KIOTI, KUBOTA, DAKR, SOLO, OREGON, HONDA za priaznivé ceny.

Od samého začiatku firmy kladieme veľký dôraz na kvalitný servis a služby zákazníkom. Počas opráv strojov a techniky používame kvalitné náhradné diely, vďaka ktorých je predĺžený životný cyklus stroja na čo najdlhšie možnú dobu. Stroje, ktoré opravíme, vždy prejdú výstupné skúškou.

V našej predajni môžete zakúpiť:
 - elektrické náradie MAKITA,
- motorové píly,
- krovinorezy, kosačky, záhradné traktory,
- VARI
 - kosačky, malotraktory
- elektrocentrály, čerpadlá
- vibračné technika BOMAG
- trávne traktory
- motorové a ručné postrekovače
- motory
- lišty, reťaze, pilníky (motorové píly)
- rezné nástroje (motorové kosy, krovinorezy)
- nožnice na stromčeky.

služby:
- možnosť zakúpiť tovar na splátky
- doprava strojov zadarmo
- záručné a pozáručné opravy.
- možnosť uskladnenia kosačiek

Nájdete nás v našej prevádzke v Moravskom Krumlove, Na Kačenke 1253. Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom telefónu, a to na čísle 734 678 116, prípadne servis 734678117.

Produkty
  • vibračné a hutnícke stroje, hliníkové veže, debnenie stropov, drobné náradie, nivelačné zariadenia, montážne plošiny
  • plotostrihy a krovinorezy, vertikulátory, prevzdušňovače, predaj záhradnej techniky, benzínové a elektrické sekačky, záhradné vysávače a drviče
  • ručné elektrické náradie, profi nástroje, domáce elektronáradie, náradie do dielní, akuvŕtačky, pásové brúsky

Kontaktný formulár
captcha