Karel Kašpar LEDO servis


Firma Karel Kašpar - LEDO servis, ktorá sídli v Tasovice, sa špecializuje na dodávku, výrobu, montáž a inštaláciu chladiacich zariadení, klimatizácií a tepelných čerpadiel. Poskytujeme tiež záručný a pozáručný servis klimatizačné a chladiacej techniky a tepelných čerpadel.Veškerá chladiace a klimatizačné zariadenia sme schopní zabezpečiť pre zákazníkov z okolia Znojma a Moravského Krumlova.

Na poli klimatizačnej techniky sa sústreďujeme na techniku značiek Daikin, Toshiba a Mitsubishi. Sme schopní navrhnúť optimálne riešenie pre našich zákazníkov, či už sa jedná o domové, komerčné či kancelársku klimatizáciu. Zaoberáme sa tiež návrhom inštaláciou a servisom systému vykurovania a ohrevu vody prostredníctvom tepelných čerpadiel, a to predovšetkým značky Mitsubishi

Čo sa týka chladiacich zariadení, v tejto oblasti realizujeme zákazky na panelové mraziace a chladiace boxy do predajní a skladov mäsa, zeleniny, potravín a nápojov. Pre našich zákazníkov navyše vytvárame aj atypické chladničky na víno do reštaurácií. Pri realizácii zákaziek dbáme na vytvorenie optimálneho riešenia chladiacej techniky, ktorú následne zhotovíme na mieru.

Spoločnosť Karel Kašpar LEDO servis zabezpečujeme dodávky a servis:
- priemyselných chladničiek
- chladiacich boxov do reštaurácií a veľkých chladiacich boxov na bitúnkoch a skladoch
- mrazničiek
- chladiacich vitrín a nerezových pultov
- výrobníkov ľadu

Všetkým našim zákazníkom naviac garantujeme záručný a pozáručný servis. Na nami inštalované zariadenia sme schopní v prípade výpadku či poruchy vykonať servisný zásah v priebehu niekoľkých hodín.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Karel Kašpar LEDO servis
WEBOVÁ STRÁNKA
Karel Kašpar LEDO servis
www.ledoservis.cz
Adres

Adres

č.203
Tasovice 671 25

ledoservis@email.cz
+420 777 057 020


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha