K-Produkt Holding a.s.


Hakenova 3692/31, Znojmo 669 02
Naša spoločnosť sa zaoberá predajom interiérových dverí, plávajúcich, vinylových, drevených a laminátových podláh, podlahových, obkladových aj zasklievacích líšt, terasových dielcov a peliet.

Podlahové lišty dodávame:
- fóliované z MDF,
- dyhované,
- prechodové,
- na výber máme z mnohých dekorov.

Dodávame takisto komponenty - rohy, spojky a zakončovaní prvky, ktoré slúžia pre zakončenie či spojenie soklových líšt po obvode miestnosti. Dodávame je v balení po škatuľkách, vo vreckách alebo podľa priania zákazníka.

Ďalej ponúkame vynilovej podlahy, PVC a marmoleum, laminátové podlahy a drevené podlahy vrátane ich príslušenstva a čistiacich prostriedkov.

Vinylové podlahy sú skvelou imitáciou drevených podláh, dlažby či kameňa. Ponúkame ich vo formáte štvorcov alebo lamiel. Tieto podlahy sa najviac hodí do hotelov, bánk, nemocníc, do domácností, reštaurácií či obchodov. Vyznačujú sa tepelnoizolačnými vlastnosťami a vysokým stupňom záťaže.
Naša spoločnosť ponúka vinylové podlahy od výrobcov Fatra, Quickstep, Novilon a Wine.

PVC a marmoleum je krytina, ktorá sa často využíva v rodinných domoch a bytoch. PVC sú protialergické, tepelné izolačné, ľahko udržiavateľné a odolné. Môžete si vybrať zo širokej škály dekorov.
Ponúkame tieto PVC a marmoleum podlahy od výrobcov Tarkett, Beaulieu, IVC Group.

Laminátové podlahy sú odolné proti poškodeniu a ľahko sa udržujú. Vyznačujú sa antistatickými vlastnosťami a jednoduchou montážou.
V našej predajni nájdete laminátové podlahy od výrobcov Quickstep, Kaindl a StepLaminate.

Drevené podlahy sú ideálne do bytových priestorov a kancelárií s menším zaťažením. Vyznačujú sa veľmi dobrou tepelnou izoláciou a dlhou životnosťou. Vyžadujú však ohľaduplné zaobchádzanie.
Ponúkame drevené podlahy ESCO, Magnum a Quickstep.

Terasové dielce predstavujú moderný pokládku terás. Sú vhodné tiež na balkóny, schody aj ako obkládka bazénov. Vyznačujú sa protišmykovým, pevným povrchom a ľahkou údržbou.
V ponuke máme terasové dielce od výrobcu NATURinFORM.

K podlahám ponúkame vysoko kvalitné čistiace prostriedky Dr. Schutz určené pre všetky typy podlahovín ako sú plávajúce podlahy, linoleá, koberce, lamináty a parkety. Zakúpite u nás tiež doplnky k podlahám, a to vyrovnávacie stierky, parozábrany a podložky.

V našej ponuke nájdete tiež interérové dvere aj zárubne od českých výrobcov CAG a Zlomok. Ponúkame Vám dvere protipožiarne, bezpečnostné, jednokrídlové, dvojkrídlové, posuvné, skladacie, bezfalcové aj celosklenené.

Naše pelety zaisťujú vysoko komfortné, ekologické a ekonomické vykurovanie. Pelety sú vhodné pre kachle a kotly s automatickou reguláciou a plniacim zásobníkom. Pelety dodávame v sáčkoch po 15 kg, na palete (65 balenie = 975 kg) alebo v big bagu po 600 kg.

Zaisťujeme tiež vlastné pokládku všetkých druhov podláh i montáž dverí.

Produkty
  • montáž drevených okien, predaj drevohliníkových vchodových dverí, drevené eurookna, solárne drevené okna
  • podlahy z dreva, masívne drevené podlahy, drevené parkety, drevené plávajúce podlahy, dyhované podlahy, drevené schody, terasové dosky
  • lepidlá na PVC podlahy, PVC krytiny, vinylové podlahy, pokládka vinylových podláh, montáž PVC podláh
  • montáž podlahových krytín, pokládka kobercov, meranie rovnosti podkladu, renovácia podláh, stierkovanie nivelačnými tmelmi
  • metylester mastných kyselín, rastlinné oleje, upravený bioplyn, zmiešaná motorová nafta, kvasný lieh
  • lepené a hobľované hranoly, špárovky a biodosky, lepené masívne dosky, profilované lišty z masívu, stenové dielce drevostavieb

Kontaktný formulár
captcha