INTERMOBIL, s.r.o.


V autosalóne INTERMOBIL v Znojme sa zaoberáme predajom a servisom vozidiel značky Volkswagen. V našej autopredajne zakúpite nové aj ojazdené vozidlá Volkswagen. Vykonávame tiež záručný a pozáručný servis vozidiel a prevádzkujeme autoopravovňu.

Sme autorizovaný predajca vozidiel značky Volkswagen. Zakúpite u nás nové, ojazdené aj predvádzacie osobné a úžitkové autá VW. Zaistíme služby autoservisu, kedy vykonávame opravy na vozidlách za použitia originálnych náhradných dielov. Ďalej tiež vymieňame rozbitá alebo poškodená skla, vykonávame servis a čistenie klimatizácií, zabezpečujeme lakovanie a klampiarske práce. Prevádzkujeme tiež pneuservis predávame pneumatiky a zliatinové kolesá. Našim zákazníkom tiež uskladňujeme sezónne pneumatiky. Pre našich klientov poskytujeme ručné umývanie vozidiel a čistenie interiérů.Prioritou sú pre nás spokojní zákazníci a považujeme ich za členov našej "rodiny Volkswagen".

Medzi naše činnosti tiež patrí inštalácia zabezpečovacích zariadení. Zabezpečujeme odťah vozidiel pri ich poruche alebo nehode. Pri nákupe vozidla môžeme vykúpiť vaše staré vozidlo na protiúčet a zariadime vám lízing, operatívny leasing i úver. Môžeme Vám tiež zaistiť poistenie vozidla, likvidáciu poistných udalostí na mieste a prihlásenie vozidla.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA INTERMOBIL, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
INTERMOBIL, s.r.o.
www.intermobil.cz
Adres

Adres

Sokolská 29
Znojmo 669 02

info@intermobil.cz
+420 515 224 124


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha