Pekárna IVANKA s.r.o.


Zaoberáme sa nielen výrobou pekárskych a cukrárskych výrobkov, ale aj ich rozvozom a predajom do maloobchodných sietí. Naše výrobky, ako je napríklad Krumlovský chlieb a ďalšie druhy pečiva a zákuskov zakúpite v našich podnikových predajniach v Znojme, Ivančiciach, Oslavanoch a Moravskom Krumlove. Mimo to zabezpečujeme dodávky do predajní v Ivančiciach, Znojme, Moravskom Krumlove, Hrušovan nad Jevišovkou, Brna, pohořelickej, Horných Kounic a Oslavan.

V našom pekárstvo dbáme na tradičnú výrobu chleba a pekárenských výrobkov. Naším hlavným výrobkom je tradičný Krumlovský chlieb - ražný chlieb podľa tradičných receptúr, metódou trojstupňovým vedením ražných kvasov. Zakúpite u nás klasický chlieb zarábané kváskom, ako je Moskovský, cibuľový, cesnakový, samožitný chlieb či chleba s tekvicovými semienkami. Pochutnať si tiež môžete na našich vícezrných, pšenično-ražných a toastových chleboch. Z ostatného slaného pečiva u nás zakúpite klasický tukový rožok, anglický či slaninový rožok alebo rožok s cereáliami. Sortiment žemlí zahŕňa kaiserky, pletenky, hrčky s tekvicovými semienkami alebo zemiakom kašou alebo hrčky na hamburger. Vyrábame tiež rôzne druhy bagiet (francúzska, rustikálne a s korením). Medzi naše produkty tiež patria klasický tuková veka.

Čo sa týka sladkého pečiva, vyskúšať môžete naše extrudované koláče s náplňou (čučoriedková, ovocná, tvarohová, lekvárová, maková) a jeho obmeny z lístkového cesta či sviatočnú a viazané koláče. Pečieme tiež rôzne typy závinov a šatôčok, loupáků s náplňou, vianočky a bábovky. V našom sortimente nechýbajú ani tradičné plnené šišky alebo donuty.

Ak máte chuť na zákusky, vybrať si u nás môžete tradičné rezy (eskymáček, tvaroháček, lieskovoorieškový, orieškový mls) alebo ovocné s malinami, kivi, čučoriedkami) alebo môžete ochutnať našu špecialitu rezy Ivanka. Zaiste si pochutnáte aj na našich dortících, ako je karamelový, jogurtový, jahodový a tvarohovo-malinový. Pečieme tiež rôzne torty.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Pekárna IVANKA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Pekárna IVANKA s.r.o.
www.pekarnaivanka.cz
Adres

Adres

Tylova 661
Moravský Krumlov 672 01

pekarna.ivanka@oknet.cz
+420 515 322 360


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha