BAUFIRMA MPR s.r.o.


Spoločnosť BAUFIRMA MPR s.r.o. z Fintice sa špecializuje na kompletnú stavebnú činnosť a staviteľstva, a to od murárskych prác cez rekonštrukcie domov až po stavbu rodinných domov na kľúč. Zákazky realizujeme na celom území Vysočiny, menovite vo Veľkom Meziříčí, Náměšti nad Oslavou, Třebíči, Žďári nad Sázavou, Jihlave, Jaroměřiciach, Moravských Budějoviciach a Telči.

Jednou z prvých činností firmy je stavba rodinných domov na kľúč. Zabezpečujeme komplexné služby od spolupráce s tvorbou projektovej dokumentácie po realizáciu. Pre výstavbu domov používame výhradne materiály od osvedčených výrobcov. Sme schopní vykonať výstavbu aj podľa vlastného projektu. Poskytujeme aj kompletné pokrývačské a tesárske práce.

Vykonávame tiež zatepľovanie fasád ako u novostavieb, tak i starších objektov. Vďaka nami realizovaného zateplenie budovy dôjde k zníženiu tepelných strát a nákladov na vykurovanie, možno dosiahnuť aj optimálneho mikroklímy a tepelného komfortu v zimnom aj letnom období.Realizujeme aj rekonštrukcie rodinných domov, bytov, a ďalších typov budov. Zrekonštruujeme kúpeľne, bytové jadrá, podlahy, elektrické rozvody a vykonáme aj inštalatérske práce a výmenu okien.

Zaoberáme sa tiež montážou a dodávkou sadrokartónových konštrukcií, ako sú podhľady a priečky. Čo sa týka podhľadov, tie využívame k zníženiu svetlej výšky miestností, ale tiež na zakrytie nerovného stropu, zlepšenie zvukovo a tepelne izolačných vlastností, alebo na zakrytie rozvodov vedených pod stropnou konštrukciou. Sú tiež využívané k rekonštrukcii alebo k vytvoreniu podkrovných miestností. Naopak priečky nám skvelo poslúži k rozdeleniu interiéru na jednotlivé miestnosti.

Činnosť BAUFIRMY MPR s.r.o. zahŕňa aj výstavbu, odbahnění a rekonštrukciu vodných nádrží, ako sú súkromné či obecné tône, rybníčky a rybníky. Zaoberáme sa tiež výstavbou plotov zo všetkých bežne používaných materiálov, ako sú betónové tvarovky, lomový aj poľné kameň, klasické tehly, betónové plotové panely, drôtené poplastované pletivo s oceľovými stĺpikmi, zvárané drôtené panely s oceľovými stĺpikmi, tehlové omietané ploty alebo drevené ploty s drevenými alebo oceľovými stĺpiky

Spoločnosť je na trhu už desať rokov a jej hlavnou prioritou je predovšetkým spokojný zákazník, či už sa jedná o súkromného odberateľa či celú firmu.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA BAUFIRMA MPR s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BAUFIRMA MPR s.r.o.
www.baufirma.cz
Adres

Adres

K Ráji 399
Jaroměřice nad Rokytnou 675 51

marian@svamab.cz
+420 608 806 405


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha