FABRI-MORAVIA s.r.o.


Partyzánská 833, Moravské Budějovice 676 02
FABRI-MORAVIA s.r.o. z Moravských Budějovíc sa zaoberá výrobou a predajom stavebného a stolárskeho reziva. Naša spoločnosť sa orientuje aj na produkciu OSB dosiek, preglejok a terasových a podlahových prvkov (holz-pur).

Stavebné a stolárske rezivo
Produkujeme a následne na trh dodávame ihličnaté rezivo, ktoré je určené pre ďalšie spracovanie v obalovom priemysle a stavebníctve. Skladom máme široký sortiment reziva štandardných rozmerov, ako sú laty, dosky, fošne a hranoly.
Čo sa týka truhlárskeho reziva, vybrať si môžete z 21 druhov európskych (javor, buk, dub, jaseň, čerešňa, hruška, orech, smrek, borovica, smrekovec, breza, agát a ďalšie) a 7 druhov exotických drevín (napríklad sapeli, teak, eben) väčšinou v 5-tich hrúbkach 3 skupín akosťou. Všetky rezivo máme skladom po celý rok.

preglejky
Tento dřevoprodukt je plošný kompozitný materiál, ktorý je vyrobený kžížovitým lepením troch a viac vrstiev navzájom lúpaných dýh, spojených lepidlom. Naviac má väčšiu tvarovú a rozmerovú stálosť ako rastúce drevo a je vysoko pevný, húževnatý a pružný pri nízkej objemovej hmotnosti. Sú najmä vhodné najmä pre aplikácie v OBALIARSKÝ výrobe s kvalitatívnym označením C + / C.

OSB dosky
Jedná sa o typ dosky vytvorené lisovaním veľkých (2-7cm) drevnej štiepky alebo hoblín v troch až štyroch vrstvách, ktoré môžu mať brúsený aj nebrúsený povrch. Môžu tiež byť opatrené v hrane vyfrézovanú pero / drážku pre ľahké napojenie pri tvorbe podláh alebo stien a sú vodovzdorné.OSB dosky sú dobrým veľkoplošným konštrukčným materiálom, napríklad pri výstavbe budov, striech, opláštenie alebo debnenie.

špárovky
Najušľachtilejšie aglomerovaný materiál na báze dreva. Špárovky sú zložené z hranolčekov alebo líšt z dreva. Hranolky sa skladajú vedľa seba, aby každá strana bola proti sebe (ľavá a pravá). Škárovka môže byt opatrená zvlaky proti prehnutie a vlhkostného pracovanie dreva.

Terasové podlahové prvky
Tieto vonkajšie podlahové prvky vyrobené z duba tvarovo splynú s každou architektonickou koncepciou. Vynikajú dlhou trvanlivosťou bez zvláštnych nákladov na údržbu a hodí sa perfektne pre konštrukcie blízkosti vody (mostíkmi alebo terasy). Sú trvácnejšie a odolnejšie ako iné druhy dreva.

Produkty
  • podlahy z dreva, masívne drevené podlahy, drevené parkety, drevené plávajúce podlahy, dyhované podlahy, drevené schody, terasové dosky
  • materiál pre drevený nábytok, zadné steny skríň, lúpané dýhy, tvarové preglejky, lakovanie dýh, dyhy s potlačou
  • palubovky a dosky, drevený stavebný materiál, laty a fošne, drevené obaly, trámy a hranoly

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Stavebné a obalové rezivo - veľkoobchodný predaj

Stavebné a obalové rezivo - veľkoobchodný predaj

Hľadáte stavebné alebo obalové rezivo s využitím v obalovom priemysle a stavebníctve? Produkujeme a dodávame na trh ihličnaté rezivo v kvalite určenej práve pre tieto odbory priemyslu. V našom veľkoobchodnom sklade nájdete široký sortiment reziva v štandardných rozmeroch. Okrem týchto rezív sme schopní pružne reagovať na dopyt akéhokoľvek ďalšieho atypického prierezu. V sortimente reziva ponúkame najmä late, dosky, flošne a hranoly. Kompletnú ponuku rezív a drevených polotovarov nájdete na našich webových stránkach.