Hotel Zámek Valeč


Ubytujte sa v krásnom zámockom prostredí luxusného hotela Zámek Valeč v Českej republike, ktorá je súčasťou Európskej únie. Môžete tu zažiť nevšednú noc v historickej izbe, ktorá je vybavená dobovým nábytkom a doplnkami. V priestoroch zámku môžete taktiež usporiadať kongres, firemné školenia či teambuilding.

Hotel Zámok Valeč ponúka ako historické komnaty tak i moderné izby a apartmány. Medzi zámocké izby s dobovým nábytkom patrí napr. komnata kontesy Jany, izba pani Elišky, zámocký apartmán pána Bronislava a ďalšie izby pomenované podľa historických osobností. Taktiež sa môžete ubytovať v niektorej z 18 komfortných podkrovných izieb, kde sa snúbi moderný design a mozaika pôvodných trámov. Ďalšie izby sa nachádzajú v bývalých hospodárskych budovách a novo postavenom Novom dvore. Celková kapacita komplexu je viac ako 150 izieb.

Zámok Valeč je taktiež ideálnym miestom pre konanie svadieb. Počas svadobného dňa môžete využiť historické kulisy renesančného zámku a pohodlie moderných priestorov. Obrad sa môže konať v zámockej záhrade, na nádvorí, v Rytierskej či Svadobnej sále. Pre svadobčanov zabezpečíme ubytovanie a pre novomanželské páry je tu možnosť ubytovania v historickej, alebo modernej izbe zdarma. U nás zažijete aj nezabudnuteľnú svadobnú hostinu.

Využiť môžete aj zámocké wellness centrum, ktoré prebudí všetky vaše zmysly. Doprajte si relaxáciu v jednej z piatich sáun, zaplávajte si v jednom z troch bazénov. K dispozícii je vám fitness, kaderníčka, kozmetička a relaxačná zóna.
Vstup do zámockého wellness centra je pre hotelových hostí zahrnutý v cene ubytovania.

Milovníkov dobrého jedla iste poteší zámocká kuchyňa, ktorá ponúka pokrmy a la carte, každodenné obedové menu a sezónne špeciality. Všetky pokrmy zostavuje skúsený šéfkuchár, ktorý pri príprave jedál využíva kvalitné suroviny od miestnych farmárov a pokrmy dochucuje čerstvými bylinkami zo zámockej záhradky.

Témy:

wellness ubytovanie, luxusný wellness hotel, Česká republika

AKTUÁLNE PONUKY

Luxusné ubytovanie, pobyt v zámockom hoteli s wellness centrom v Českej republike

Luxusné ubytovanie, pobyt v zámockom hoteli s wellness centrom v Českej republike
Pobyt v zámockom hoteli, luxusné ubytovanie s wellness centrom na Vysočine, stravovanie, obedové menu, špeciality a nevšedné zážitky vám ponúka Hotel Zámok Valeč v Českej republike. Hľadáte luxusné ubytovanie s wellness centrom na Vysočine? Potom neváhajte a príďte do nášho Hotela Zámok Valeč v ...

Organizovanie svadobných obradov a hostín v priestoroch zámockého areálu Valeč v Českej republike

Organizovanie svadobných obradov a hostín v priestoroch zámockého areálu Valeč v Českej republike
Hotel Zámok Valeč neďaleko Třebíča na Vysočine v Českej republike je veľmi obľúbené a žiadané miesto pre organizovanie svadieb, kde Vám zorganizujeme a zabezpečíme všetko potrebné od obradu, hostiny až po ubytovanie svadobčanov. Organizujete svadbu a hľadáte vhodné priestory pre jej konanie? ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Hotel Zámek Valeč
WEBOVÁ STRÁNKA
Hotel Zámek Valeč
www.hotel-valec.cz
Adres

Adres

Valeč 1
Valeč u Hrotovic 675 53

recepce@hotel-valec.cz
+420 568 441 372


Nájdete nás aj tu:

Facebookwww.ceskaporadna.czARES
captcha