Hotel Zámek Valeč

CZKUbytování v hotelu - Zámek Valeč

Ubytujte sa v krásnom zámockom prostredí hotela Zámek Valeč v Třebíči na Vysočine v Českej republike. Môžete tu zažiť nevšednú noc v historickej izbe, ktorá je vybavená dobovým nábytkom a doplnkami. V priestoroch zámku môžete taktiež usporiadať kongres, firemné školenia či teambuilding.

Hotel Zámok Valeč ponúka ako historické komnaty tak i moderné izby a apartmány. Medzi zámocké izby s dobovým nábytkom patrí napr. komnata kontesy Jany, izba pani Elišky, zámocký apartmán pána Bronislava a ďalšie izby pomenované podľa historických osobností. Väčšina moderných izieb a apartmánov disponuje terasami s krásnym výhľadom na zámocké rybníky.

Taktiež sa môžete ubytovať v niektorej z 18 komfortných podkrovných izieb, kde sa snúbi moderný design a mozaika pôvodných trámov.

Zámok Valeč je taktiež ideálnym miestom pre konanie svadieb. Počas svadobného dňa môžete využiť historické kulisy renesančného zámku a pohodlie moderných priestorov. Obrad sa môže konať v zámockej záhrade, na nádvorí, v Rytierskej či Hodovej sále. Pre svadobčanov zabezpečíme ubytovanie a pre novomanželské páry je tu možnosť ubytovania v historickej, alebo modernej izbe zdarma. U nás zažijete aj nezabudnuteľnú svadobnú hostinu.

V hoteli môžete usporiadať aj kongresy alebo firemné školenia v priestoroch zámku, kde je k dispozícií 10 sál a salónikov s rôznou kapacitou. Originalitu tejto akcii dodajú dobové prvky aj krásne výhľady do zámockých priestorov.
Ak dávate prednosť modernému poňatiu, v novej budove Stodola sú vám k dispozícii štyri salóniky alebo jeden Veľká sála, ktorá pojme až 800 osôb.

Využiť môžete aj zámocké wellness centrum, ktoré prebudí všetky vaše zmysly. Doprajte si relaxáciu v jednej z piatich sáun, zaplávajte si v jednom z troch bazénov. K dispozícii je vám fitness, kaderníčka, kozmetička a relaxačná zóna.
Vstup do zámockého wellness centra je pre hotelových hostí zahrnutý v cene ubytovania.

Milovníkov dobrého jedla iste poteší zámocká kuchyňa, ktorá ponúka pokrmy a la carte, každodenné obedové menu a sezónne špeciality. Všetky pokrmy zostavuje skúsený šéfkuchár, ktorý pri príprave jedál využíva kvalitné suroviny od miestnych farmárov a pokrmy dochucuje čerstvými bylinkami zo zámockej záhradky.


Katalóg firiem:    

Hotely

,  

Kongresová a firemná turistika

,  

Rehabilitácia, relaxácia a masáže

,  

Reštaurácie

,  
Témy:

wellness ubytovanie, luxusný wellness hotel, Česká republika