Hotel Zámek Valeč


Valeč 1, Valeč u Hrotovic 675 53
Živnosť subjektu bola ukončená.

Ubytujte sa v krásnom zámockom prostredí luxusného hotela Zámek Valeč v Českej republike, ktorá je súčasťou Európskej únie. Môžete tu zažiť nevšednú noc v historickej izbe, ktorá je vybavená dobovým nábytkom a doplnkami. V priestoroch zámku môžete taktiež usporiadať kongres, firemné školenia či teambuilding.

Hotel Zámok Valeč ponúka ako historické komnaty tak i moderné izby a apartmány. Medzi zámocké izby s dobovým nábytkom patrí napr. komnata kontesy Jany, izba pani Elišky, zámocký apartmán pána Bronislava a ďalšie izby pomenované podľa historických osobností. Taktiež sa môžete ubytovať v niektorej z 18 komfortných podkrovných izieb, kde sa snúbi moderný design a mozaika pôvodných trámov. Ďalšie izby sa nachádzajú v bývalých hospodárskych budovách a novo postavenom Novom dvore. Celková kapacita komplexu je viac ako 150 izieb.

Zámok Valeč je taktiež ideálnym miestom pre konanie svadieb. Počas svadobného dňa môžete využiť historické kulisy renesančného zámku a pohodlie moderných priestorov. Obrad sa môže konať v zámockej záhrade, na nádvorí, v Rytierskej či Svadobnej sále. Pre svadobčanov zabezpečíme ubytovanie a pre novomanželské páry je tu možnosť ubytovania v historickej, alebo modernej izbe zdarma. U nás zažijete aj nezabudnuteľnú svadobnú hostinu.

Využiť môžete aj zámocké wellness centrum, ktoré prebudí všetky vaše zmysly. Doprajte si relaxáciu v jednej z piatich sáun, zaplávajte si v jednom z troch bazénov. K dispozícii je vám fitness, kaderníčka, kozmetička a relaxačná zóna.
Vstup do zámockého wellness centra je pre hotelových hostí zahrnutý v cene ubytovania.

Milovníkov dobrého jedla iste poteší zámocká kuchyňa, ktorá ponúka pokrmy a la carte, každodenné obedové menu a sezónne špeciality. Všetky pokrmy zostavuje skúsený šéfkuchár, ktorý pri príprave jedál využíva kvalitné suroviny od miestnych farmárov a pokrmy dochucuje čerstvými bylinkami zo zámockej záhradky.

Produkty
  • hotelové ubytovanie, ubytovanie pre rodiny, prenájom izieb, prenájom apartmánov, možnosť voľnočasových aktivít, hotelová služba, organizácia školení
  • studená kuchyňa, teplá kuchyňa, občerstvenie s posedením, možnosť cateringu, spoločenské akcie
  • kongresové sály, salónky pre konferencie, školenia a semináre, firemné stretnutia a teambuilding
  • wellness centrum, masážne štúdiá, služby maséra, akupunktúra a baňkovanie, rehabilitačné centrum

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Luxusné ubytovanie, pobyt v zámockom hoteli s wellness centrom v Českej republike

Luxusné ubytovanie, pobyt v zámockom hoteli s wellness centrom v Českej republike

Pobyt v zámockom hoteli, luxusné ubytovanie s wellness centrom na Vysočine, stravovanie, obedové menu, špeciality a nevšedné zážitky vám ponúka Hotel Zámok Valeč v Českej republike. Hľadáte luxusné ubytovanie s wellness centrom na Vysočine? Potom neváhajte a príďte do nášho Hotela Zámok Valeč v Českej republike. U nás môžete zažiť nevšednú noc v historickej izbe, ktorý je vybavený starožitným nábytkom a doplnkami. Môžete sa ubytovať aj v podkrovných izbách, kde sú ešte pôvodné trámy, ďalej je možnosť ubytovania v moderných izbách a apartmánoch s terasami, kde budete mať pekný výhľad na zámocké rybníky. V hoteli je zabezpečené stravovanie na vysokej úrovni, naša zámocká kuchyňa ponúka denné obedové menu, sezónne špeciality, pokrmy á la carte. Kuchári využívajú čerstvé suroviny od farmárov, pokrmy sú ochutené bylinkami z našej zámockej záhradky. Odporúčame využiť služby nášho zámockého wellness centra, kde je na výber päť sáun a tri bazény. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.


Organizovanie svadobných obradov a hostín v priestoroch zámockého areálu Valeč v Českej republike

Organizovanie svadobných obradov a hostín v priestoroch zámockého areálu Valeč v Českej republike

Hotel Zámok Valeč neďaleko Třebíča na Vysočine v Českej republike je veľmi obľúbené a žiadané miesto pre organizovanie svadieb, kde Vám zorganizujeme a zabezpečíme všetko potrebné od obradu, hostiny až po ubytovanie svadobčanov. Organizujete svadbu a hľadáte vhodné priestory pre jej konanie? Hotel Zámok Valeč je ideálnou voľbou pre organizovanie svadobných obradov a hostín, pretože sa vyznačuje krásnym prostredím a zabezpečí Vám všetok servis. Uskutočnenie svadobného obradu si môžete vybrať v Rytierskej sále, Obrazárni, ale aj na nádvorí zámku alebo v zámockej záhrade. Svadobnú hostinu môžete usporiadať v menších sálach do 80 osôb a väčších sálach až do 350 osôb. Ceny jednotlivých služieb a priestor sa líšia podľa počtu osôb. Novomanželia môžu využiť špeciálnu možnosť ubytovania zadarmo v jednej zo zámockých izieb. Vďaka výbornej gastronómii, širokému spektru služieb a ubytovaniu v zámockom štýle sa bude nevesta cítiť ako princezná a svadobný deň sa stane nezabudnuteľným zážitkom.