VAREX CZECH, s.r.o.


Kvalitný materiál pre nábytkársky priemysel dodáva a spracováva spoločnosť VAREX CZECH, s.r.o. z obce Polná v Českej republike, ktorá je súčasťou EÚ. Zaoberáme sa malosériovou a veľkosériovou výrobou, CNC strojným formátovaním dielcov, ktorými zásobujeme najrôznejších výrobcov. Spracovávame MDF, HDF, DTD, laminované dosky a iný materiál.

Vyrábame kvalitné profily pre dverné zárubne, ktoré sa vyznačujú jednoduchou a bezprašnou montážou. Rovnaký dekor je možné použiť pri zárubniach aj dverách. V katalógu nájdete dekory univerzálne, drevené, PVC, ABS, kombinované a ďalšie.

Náš sortiment tvoria aj hrany (termoplastové, lamino, falcové, dyhované, Exwood z drevených vlákien), kašírovacie a obaľovacie fólie v rôznych dekoroch a farbách, určené pre lišty, drevotriesky a zárubne. Pri niektorých typoch hrán poskytujeme možnosť exkluzívnej kolekcie a s dodacou lehotou do 24 hodín.

Ďalej lepidlá (disperzné, tavné, pre 3D technológie, špeciálne, plošné, kašírovacie), laky (vodou riediteľné, polyuretánové, nitro, kyselinou tvrdnúce, UV), lazúry, moridlá, protiťahové fólie proti prírodnej dyhe.

Na prianie zákazníka potlačíme fólie logom a naformátujeme na potrebné rozmery. Na manuálne alebo strojové čistenie sa hodia kvalitné separačné a čistiace prostriedky, ako sú produkty firmy LCM.

Formátujeme a olepujeme nábytkové dielce a dosky (DTF, MDF, laminované, HDF) na modernom zariadení Homag Holzma. V prípade záujmu dodáme plošné materiály od nás. Okrem iného ohraňujeme lamino dosky ABS hranami.

Obchodné značky:

LCM, Exwood, KRONOSPAN

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA VAREX CZECH, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
VAREX CZECH, s.r.o.
www.varex.sk
Adres

Adres

Za Nádražím 852
Polná 588 13

varex@varex.cz
+420 567 573 240


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha