GORDIC spol. s r.o.


Erbenova 4, Jihlava 586 01
Spoločnosť Gordic spol. s.r.o. je firmou z Českej republiky, ktorá je členským štátom Európskej únie. Spoločnosť sa zameriava na oblasť informačných systémov ako je spisová služba, softvérové ??bankovníctvo pre štátnu správu a samosprávu. Svoje služby poskytuje pre celú Českú a Slovenskú republiku aj zahraničie.

Spoločnosť ponúka informačný systém GINIS®, ktorý je vhodný pre verejnú správu. Systém predstavuje komplexné riešenie predovšetkým pre integráciu aplikácií a obeh dokumentov.

Bezplatné, dobrovoľné a efektívne riešenie Vám zabezpečí platforma KYBEZ, ktorá je založená na spolupráci odborných akademických, verejných a mediálnych inštitúcií a nezávislých špecializovaných komerčných spoločností z oblasti telekomunikácií.

V oblasti Internetu vecí sa Gordic angažuje najmä v technológiách pre smart budovy prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti HDL Automation s.r.o.

Ginis
Informačný systém GINIS® je komplexné softvérové ??riešenie. V súčasnosti ho používa viac ako 6 000 klientov, medzi ktoré patria najmä organizácie verejnej správy všetkých veľkostí (od príspevkových organizácií až po ministerstvá). Vo verejnej správe je najrozšírenejším informačným systémom vôbec.

Kybernetická bezpečnosť

Produkty a služby dodávané spoločnosťou GORDIC® predstavujú komplexné riešenie kybernetickej bezpečnosti s ohľadom na práve prijatú legislatívu. Ako člen združenia KYBEZ disponujeme špecializovanými partnermi a spolupracujeme s tými najlepšími odborníkmi z akademickej sféry. Sme schopní realizovať komplexné riešenie kybernetickej bezpečnosti.
Vykonávame analýzu informačných aktív, zraniteľných miest a prípadných hrozieb. Dôkladne poznáme IT prostredie verejnej správy. Ponúkame iba špičkové, odskúšané a cenovo dostupné komponenty.

Internet vecí
V oblasti Internetu vecí sa Gordic angažuje najmä v technológiách pre smart budovy prostredníctvom svojej dcérskej spoločnosti HDL Automation s.r.o., ktorá sa zaoberá automatizáciou budov. Táto spoločnosť zastupuje na českom a slovenskom trhu výrobcu systémov pre riešenie automatizácie budov HDL. Počas svojej 30-ročnej tradície dokázala čínska spoločnosť HDL realizovať inovatívne aplikácie automatizácie budov v komerčnom, rezidenčnom a hotelovom odvetví.

SPOLOČNOSŤ Gordic je profesionálom v informačných technológiách, ktoré zabezpečia bezpečnosť pre Vašu firmu, obchod či predajňu a vďaka najnovšiemu systému GINIS® budete mať v jednom systéme všetky Vaše dokumenty a aplikácie.

Produkty
  • vývoj programov, tvorba programového vybavenia, riešenie softvéru, projektovanie počítačových sietí, podnikové výpočtové systémy
Kontaktný formulár
captcha