Hotel - Restaurant Tři Věžičky


č.11, Střítež 588 11
Náš rodinný hotel nájdete neďaleko mesta Jihlavy cca 500 m od D1. Je to komplex 3 budov - reštaurácia so salónikom, hotelová časť a budova s bowlingom a kongresovými sálami. Ubytovať sa môžete v 74 izbách a 2 apartmánoch. Izby sú rozdelené do kategórií 3 a 4 hviezdičkových. Každá izba má svoje vlastné sociálne zariadenie, televízor a satelit, prístup na internet a z niektorých izieb je aj prekrásny výhľad do prírody. Štvorhviezdičkové izby disponujú väčším priestorom a môžete konzumovať pochutiny z minibaru, všetko je už zahrnuté v cene izby. Ponúkame 5 salónikov a kongresové priestory až pre 180 osôb. Zapožičiame Vám na firemné akcie dataprojektory, plátna, televíziu aj flipchart. Prístup na internet je u nás neobmedzený. Súčasťou hotela je sauna, vírivka, pivné kúpele a ďalšie iné wellness procedúry. V našej reštaurácii máme k dispozícii priestory pre organizovanie akýchkoľvek súkromných osláv, firemných akcií, svadobných či smútočných hostín, ale priestory tiež pre romantické večere pri sviečkach a pod. V lete sa dá u nás posedieť aj na záhradke a svadobný obrad môže byť vykonaný vo vonkajšom altánku. Súčasťou nášho hotelového komplexu je priestranné parkovisko, kde môžete bez problémov zaparkovať Vaše auto.

Produkty
  • hotelové ubytovanie, ubytovanie pre rodiny, prenájom izieb, prenájom apartmánov, možnosť voľnočasových aktivít, hotelová služba, organizácia školení
  • obedy a večere, špeciality so zveriny, ponuka hotových jedál, alkoholické a nealkoholické nápoje, organizácia svadieb a promócií
  • ponuka kongresových priestorov, profesionálne školiace miestnosti, ubytovanie pre firmy, firemné prezentácie a realizácie firemných akcií

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Pivné kúpele, wellness procedúry, relaxácia Jihlava, Vysočina, ČR

Pivné kúpele, wellness procedúry, relaxácia Jihlava, Vysočina, ČR

Chcete si dopriať s partnerom krásny víkend plný relaxácie a uvoľnenia? Vyskúšajte naše pivné kúpele na Vysočine v ČR! Náš hotel nájdete v obci Střítež kúsok od Jihlavy, kde si určite z ponuky wellness procedúr vyberiete tú pravú pre Vás. Vrelo Vám odporúčame absolvovať pivný kúpeľ, pri ktorom má voda 37 °C a obsahuje najrôznejšie prísady ako napríklad kvasnice, chmeľ či sladový šrot. V kúpeli si pobudnete približne 20 minút a po ňom si ešte 25 minút oddýchnete zabalení v deke na lôžku. Taktiež ale môžete vyskúšať aj hydromasážne prísadové kúpele s procedúrou v špeciálnej vani, kde teplota vody dosahuje približne 35 - 37 stupňov. Kúpeľ trvá asi 20 minút, po ňom nasleduje 30-minútový suchý zábal. Viac informácií o wellness procedúrach nájdete na našich webových stránkach.


Pivné kúpele, wellness pobyty Jihlava, relaxácia na Vysočine, ČR

Pivné kúpele, wellness pobyty Jihlava, relaxácia na Vysočine, ČR

Chceli by ste si s partnerom spraviť krásny víkend plný relaxácie a uvoľnenia? Vyskúšajte naše pivné kúpele na Vysočine! Náš hotel sa nachádza v meste Stříteži neďaleko Jihlavy, kde si určite z našej ponuky wellness procedúr vyberiete pre Vás tú pravú. Odporúčame Vám absolvovať pivný kúpeľ, pri ktorom má voda 37 °C a obsahuje najrôznejšie prísady ako napríklad kvasnice, chmeľ či sladový šrot. V kúpeli pobudnete cca 20 minút a po ňom si ešte 25 minút odpočiniete zabalení v deke na lôžku. Taktiež môžete vyskúšať aj hydromasážne prísadové kúpele, kde sa procedúra robí v špeciálnej vani s vodou zohriatou na 35 - 37 stupňov. Kúpeľ trvá asi 20 minút, potom nasleduje 30-minútový suchý zábal. Viac informácií na webových stránkach.


Firemné školenie - wellness hotel | Vysočina

Firemné školenie - wellness hotel | Vysočina

Pripravujete pre svoju firmu firemné školenie a hľadáte vhodné priestory, kde by sa mohlo organizovať? Vyskúšajte náš wellness hotel na Vysočine. Ponúkame ubytovanie, stravovanie a to nielen pre firmy. Môžete si u nás objednať termíny pre rôzne školenie, meetingy, svadby a pod. K dispozícii máme konferenčné a kongresové služby, salóniky a školiace miestnosti. Zapožičiame vám aj dataprojektor, plátno, flipchart s fixáciou, predlžovacie káble, ozvučenie aj mikrofón. Zabezpečíme aj cattering alebo coffee break, raut a ubytovanie. Pre ubytovaných hostí bude k dispozícii Wellness - sauna, vírivka, hydromasážny kúpeľ. Ďalšie informácie nájdete na webových stránkach.


Masáže, wellness hotel | Jihlava

Masáže, wellness hotel | Jihlava

Hľadáte hotel na Vysočine, ktorý má vlastný wellness a prevádzkuje masáže? Neváhajte a navštívte nás. V našom hoteli Vám zabezpečíme ubytovanie a môžete využiť naše wellness služby. Prevádzkujeme aj pivné kúpele a masáže. Ponúkame aj saunu a vírivú vaňu, hydromasážny kúpeľ. Pivný kúpeľ ponúka možnosť skvelého odpočinku vo vode s teplotou okolo 37°C a s rôznymi prísadami ako chmeľ, kvasnice alebo sladový šrot. Takýto kúpeľ je skvelý pre ľudí, ktorí trpia dermatologickými problémami. Kúpeľ trvá asi 20 minút, potom sa približne 25 minút odpočíva. Viac informácií nájdete na našich webových stránkach.