HOTEL ANTOŇ s.r.o.


V našom hoteli Anton v Telči sa môžu ubytovať rodiny s deťmi, cykloturisti, jedinci, ale i napríklad firemné skupinky. Nájdete u nás vhodné priestory na organizovanie firemných akcií, teambuildingov, školení a rôznych typov osláv.

Celý objekt hotela je opatrený bezbariérovým prístupom a je situovaný na pokojnom a pritom perfektne prístupnom mieste s napojením na rôzne turistické trasy a cyklistické chodníky. Budova sa nachádza vedľa zámockého parku, v tesnej blízkosti historického jadra mesta Telč, ktoré je od roku 1992 na zozname pamiatok UNESCO. Zabezpečíme aj nadštandardné služby ako pranie bielizne pre hostí, parkovanie v areáli hotela, kvetín na želanie, business služby, rezervácie športových zariadení a služieb, krytá hala, kozmetický salón, solárium ad.

Všetky naše izby a apartmány disponujú moderným vzhľadom a sú zariadené štýlovým nábytkom. Každá izba má svoje sociálne zariadenie, kúpeľňu, televíziu i wi-fi pripojenie. Máme rôzne typy izieb s celkovou kapacitou 92 lôžok a možnosťou prístelky. Ak budete potrebovať zabezpečíme Vám aj detskú postieľku.

K dispozícii máme celkovo 42 izieb v rôznych cenových skupinách, vyberať môžete z:
-podkrovních (dvojlôžkové)
-rodinných (štvorlôžkové)
-s bezbariérovým prístupom (štvorlôžkové)
-s malou zimnou záhradou (dvojlôžkové - double)
-s veľkou zimnou záhradou (dvojlôžkové - double)
-4 suite apartmány (dvojlôžkové)
-4 suite rodinný apartmán (štvorlôžkový).

Cenník pre ubytovanie nájdete na webových stránkach.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA HOTEL ANTOŇ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
HOTEL ANTOŇ s.r.o.
www.hotel-anton.cz
Adres

Adres

Slavatovská 92
Telč 588 56

office@hotel-anton.cz
+420 567 243 862


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha