Garážová vrata a žaluzie Telč


Firma Garážové brány a žalúzie Martin Mareček, ktorá sídli v Telči, sa zaoberá predajom a montážou garážových brán a tieniacej techniky, ako sú žalúzie, markízy a rolety. Zabezpečujeme dodávku a inštaláciu plotov a brán. Realizujeme zákazky nielen v okolí Telče, ale aj v Jihlave, Dačiciach a Slavoniciach.

Disponujeme širokým výberom tieniacej a ďalšie techniky pre Váš dom či firemné a podobné priestory. Čo sa týka roliet, tu môžete zvoliť variantu s viditeľným (priznaným) boxom alebo boxom pre zaomietanie. K dispozícii máme aj roletové preklady, ktoré sú zabudované priamo ako okenný preklad, alebo tiež screenové rolety, kedy nie je tkanina pevne uzamknutá vo vodiacich lištách. Zabezpečujeme dodávku roliet pre strešné okná. Ďalšie prvkom v rámci tieniacej techniky sú vonkajšie žalúzie. Nainštalovať Vám môžeme žalúzie s viditeľným boxom alebo s boxom ukrytým v podomietkovej schránke, kedy je box schovaný vo fasáde a nie zvonku vidieť. Poslednou možnosťou sú žalúzie do prekladu, s ktorými je nutné počítať už pri návrhu domu.

Pre našich klientov zabezpečujeme aj interiérové žalúzie, a to horizontálne, drevené a vertikálne. Na poli vnútornej tieniacej techniky sa tiež zaoberáme predajom textilných roletiek v niekoľkých variantoch prevedení montáže- na stenu, do stropu alebo do rámu plastového okna, eurookná alebo strešného okna. Sú vyrábaný ako voľne visiace alebo pevné s vodiacimi krycími lištami a krytom návinu. Na zákazku vyrábame i doplnky, ako sú pevné (rámové) a rolovacie siete proti hmyzu do okien a dverí. Zákazky realizujeme do 14 dní.

Ďalší z činnosťou firmy Garážové brány a žalúzie je výroba a inštalácia garážových brán. Na mieru Vám vyrobíme sekčné, posuvné aj krídlové garážové brány v niekoľkých farebných odtieňoch a dizajnoch podľa vášho výberu. Zabezpečujeme dodávku rolovacie brány, ktorá sa dajú dodatočne namontovať, a priemyselné brány. Na zákazku tiež zhotovujeme ploty a brány, ktorých základ tvorí žiarový zinok, ktorý je následne nastriekaný farbou podľa vášho výberu. Vytvárame posuvné a krídlové brány či kovové ploty s historickým dizajnom. na prianie Vám vytvoríme aj rám plotu a brány, ktorý možno doplniť o drevenú výplň. Predávame naviac aj hliníkové vchodové dvere v širokej škále farebných dekorov a s rôznymi nerezovými doplnkami a presklením.

Pre zastrešenie a zatienenie terás a balkónov máme pre našich zákazníkov k dispozícii niekoľko typov markíz. Pomôžeme Vám s výberom vhodnej markízy pre zatienenie menších a väčších balkónov a terasy u Vás doma, ale aj pre komerčné priestory.
Súčasťou našich služieb je aj zameranie, vytvorenie návrhu podľa Vašich predstáv, cenová kalkulácia na mieru a samozrejme tiež záručný i pozáručný servis.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Garážová vrata a žaluzie Telč
WEBOVÁ STRÁNKA
Garážová vrata a žaluzie Telč
www.zaluziemarecek.cz
Adres

Adres

Svatoanenská 125
Telč 588 56

praktikmarecek@seznam.cz
+420 567 243 198


Nájdete nás aj tu:

FacebookInstagramARES
captcha