FIDE s.r.o.


č. 35, Brtnice 588 32
Sme výrobná spoločnosť FIDE s.r.o z Českej republiky, ktorá je členským štátom Európskej únie. Špecializujeme sa na intímnu dámsku hygienu značiek MICCI, OASIS, CARINE a PRIVATE LABEL. Neustále pracujeme na vývoji a zdokonaľovaní našich produktov ktoré pomáhajú pri liečbe kvasinkových infekcií, vaginálnych zápalov a mykóz .
Naše výrobky sú expedované ako súkromné značky nielen celej Českej, Slovenskej a Poľskej republiky, ale taktiež do Španielska, Nemecka a celého sveta.

Výroba, predaj:
- tampóny

Menštruačné vložky:
- antiseptické
- probiotické
- klasické vložky
- s prelismi a fixáciou jadra
- s krídelkami ultratenké a so superabsorbentom
- s povrchom TOP DRY a nočné vložky

Certifikácia ISO 90001:2008.

Vložky Carine ProBiotic, Oasis ProBiotic:
- unikátna kombinácia dámskej menštruačnej vložky a probiotickej kultúry.

Čím sú Carine ProBiotic a Oasisi ProBiotic výnimočné?

- podporujú zdravie sliznice pošvy a močových ciest
- napomáhajú odstraňovať kvasinkovú infekciu pošvy
- zabezpečujú spoľahlivú ochranu pošvovej sliznice pri menštruácii, komfortnú aplikáciu prospešnej mikroflóry, obnovu rovnováhy vaginálnej mikroflóry prirodzenou cestou.

Vložky obsahujú čistú laktobacilovú kultúru, ktorá kolonizuje a stabilizuje vaginálne prostredie.
Probiotiká znižujú pH tkaniva, s ktorou je vložka v kontakte. Nižšie pH zamedzuje premnoženiu nežiaducich mikroorganizmov.
Probiotiká obmedzujú rast nežiaducich baktérií, ktoré sa dostanú do vložky v priebehu jej používania a vytvára optimálne prostredie pre rast laktobacilov.
Probiotická kultúra sa prirodzene premnožuje v zložke a víťazí nad nežiaducimi baktériami, ktoré sa do vložky bežne dostávajú pri výtoku či krvácaní. Vložka sa tak nestáva silným zdrojom infekcie.
Rast probiotických baktérií znižuje zápach vložky behom jej používania.
Vložka je vhodná pre pravidelné používanie ako u zdravých žien, ktoré sa chcú starať o svoju intímnu hygienu, tak u žien, ktorí trpia jednorazovými alebo opakovanými vaginálnymi zápalmi bakteriálneho alebo kvasinkového pôvodu.

Carine ProBiotic boli ocenené Voľbou Spotrebiteľov roka ako Najlepšia Novinka roku 2012! Jediný produkt tohto druhu na trhu!

Produkty
  • prostriedky pre hygienu, upratovacie prostriedky, dezinfekčné prípravky, prostriedky na umývanie, čistiace prášky, kozmetické prípravky
Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Výroba a predaj dámskych hygienických potrieb s probiotikami Jihlava, ČR

Výroba a predaj dámskych hygienických potrieb s probiotikami Jihlava, ČR

Ak hľadáte výrobcu dámskych hygienických potrieb s obsahom probiotických kultúr, potom sa neváhajte obrátiť na našu spoločnosť! Zaoberáme sa výrobou hygienických potrieb, tampónov a vložiek s probiotikami. Vložky obsahujú čistú laktobacilovú kultúru a tým pomáhajú ženám pri vaginálnych zápaloch a mykózach. V prípade záujmu o individualitu výrobku je možné na základe požiadavky realizovať materiálové alebo technologické zmeny a na tento výrobok stanoviť individuálnu cenovú kalkuláciu. Ponuka dámskych hygienických potrieb: - vložky, tampóny značky Micci, Oasis, Carine - privátne značky (PRIVATE LABEL). Viac informácií a kompletnú ponuku výrobkov spoločnosti nájdete na webových stránkach.


Výroba vložiek s probiotickými kultúrami

Výroba vložiek s probiotickými kultúrami

Predávate hygienické potreby a hľadáte výrobcu a predajcu dámskych vložiek s probiotickými kultúrami? Tak sa bez váhania obráťte na nás! Naša spoločnosť sa zameriava na výrobu dámskej intímnej hygieny. V našom sortimente nájdete inkontinenčné, menštruačné, probiotické a antiseptické dámske vložky. Vložky s probiotikami sú vhodné pre každodenné použitie. Obsahujú Lactobacillus acidophilus a prospievajú pošvovej sliznici a udržujú správnu mikroflóru. Viac podrobnejších informácií k výrobkom nájdete na našich www.


Výroba dámske vložky, slipové vložky a tampóny, Česká republika

Výroba dámske vložky, slipové vložky a tampóny, Česká republika

Potrebujete zabezpečiť výrobu dámskych vložiek, tampónov či slipových vložiek? Neváhajte sa obrátiť na našu spoločnosť! Zaoberáme sa výrobou a predajom dámskych hygienických potrieb. V našej ponuke nájdete hygienické potreby pre ženy - dámske, slipové, menštruačné, probiotické a inkontinenčné vložky značky Micci, Oasis, Carine a tampóny. Výrobky vyrábame aj ako privátne značky pre obchodných partnerov z celého sveta. Viac informácií a kompletný sortiment nájdete na našich webových stránkach.


Extra savé dámske vložky

Extra savé dámske vložky

Máte za sebou gynekologický zákrok, máte po pôrode alebo ste v šestonedelí a potrebujete vložky, ktoré sú extrémne savé? Obráťte sa na nás, máme pre Vás riešenie! Spoločnosť Fide sa venuje výrobe dámskych hygienických potrieb ako sú tampóny, menštruačné vložky, inkontinenčné vložky, probiotické a antiseptické vložky, ale aj vložky s extrémnou savosťou a pod. V našej ponuke nájdete hygienické doplnky značiek Oasis, Micci a Carin. Viac informácií o extra savých dámskych vložkách nájdete na našom webe.


Unikátna kombinácia dámskej hygienickej vložky a probiotík

Unikátna kombinácia dámskej hygienickej vložky a probiotík

Trápi Vás vaginálna mykóza a radi by ste spravili aj niečo pre prevenciu? Unikátna kombinácia dámskej menštruačnej vložky a probiotickej kultúry Vám v boji proti kvasinkovej infekcii pomôžu! Vložky s probiotikami podporujú zdravú sliznicu pošvy a močových ciest, napomáhajú odstraňovať kvasinkové infekcie pošvy, obsahujú čistú laktobacilovú kultúru, ktorá kolonizuje a stabilizuje vaginálne prostredie. Probiotická kultúra sa prirodzene premnožuje vo vložke a víťazí nad nežiaducimi baktériami. Vložka je vhodná pre pravidelné nosenie ako u zdravých žien, ktoré dbajú na svoju intímnu hygienu, tak pre ženy, ktoré trpia jednorazovými alebo opakovanými vaginálnymi zápalmi bakteriálneho alebo kvasinkového pôvodu. Viac informácií na webových stránkach.