FIDE s.r.o.
Výroba dámské, hygienické potřeby

Sme výrobná spoločnosť FIDE s.r.o z Českej republiky, ktorá je členským štátom Európskej únie. Špecializujeme sa na intímnu dámsku hygienu značiek MICCI, OASIS, CARINE a PRIVATE LABEL. Neustále pracujeme na vývoji a zdokonaľovaní našich produktov ktoré pomáhajú pri liečbe kvasinkových infekcií, vaginálnych zápalov a mykóz .
Naše výrobky sú expedované ako súkromné značky nielen celej Českej, Slovenskej a Poľskej republiky, ale taktiež do Španielska, Nemecka a celého sveta.

Výroba, predaj:
- tampóny

Menštruačné vložky:
- antiseptické
- probiotické
- klasické vložky
- s prelismi a fixáciou jadra
- s krídelkami ultratenké a so superabsorbentom
- s povrchom TOP DRY a nočné vložky

Certifikácia ISO 90001:2008.

Vložky Carine ProBiotic, Oasis ProBiotic:
- unikátna kombinácia dámskej menštruačnej vložky a probiotickej kultúry.

Čím sú Carine ProBiotic a Oasisi ProBiotic výnimočné?

- podporujú zdravie sliznice pošvy a močových ciest
- napomáhajú odstraňovať kvasinkovú infekciu pošvy
- zabezpečujú spoľahlivú ochranu pošvovej sliznice pri menštruácii, komfortnú aplikáciu prospešnej mikroflóry, obnovu rovnováhy vaginálnej mikroflóry prirodzenou cestou.

Vložky obsahujú čistú laktobacilovú kultúru, ktorá kolonizuje a stabilizuje vaginálne prostredie.
Probiotiká znižujú pH tkaniva, s ktorou je vložka v kontakte. Nižšie pH zamedzuje premnoženiu nežiaducich mikroorganizmov.
Probiotiká obmedzujú rast nežiaducich baktérií, ktoré sa dostanú do vložky v priebehu jej používania a vytvára optimálne prostredie pre rast laktobacilov.
Probiotická kultúra sa prirodzene premnožuje v zložke a víťazí nad nežiaducimi baktériami, ktoré sa do vložky bežne dostávajú pri výtoku či krvácaní. Vložka sa tak nestáva silným zdrojom infekcie.
Rast probiotických baktérií znižuje zápach vložky behom jej používania.
Vložka je vhodná pre pravidelné používanie ako u zdravých žien, ktoré sa chcú starať o svoju intímnu hygienu, tak u žien, ktorí trpia jednorazovými alebo opakovanými vaginálnymi zápalmi bakteriálneho alebo kvasinkového pôvodu.

Carine ProBiotic boli ocenené Voľbou Spotrebiteľov roka ako Najlepšia Novinka roku 2012! Jediný produkt tohto druhu na trhu!


Témy: dámske hygienické potreby, vložky s probiotikami, výroba, veľkoobchod Česká republika EÚ