ELVIS


Naša spoločnosť ELVIS zo Žďáru nad Sázavou, sa nachádza v Českej republike, ktorá je súčasťou EÚ. Zaoberáme sa výrobou turniketov pre vstupy do budov, parkovacích systémov, evidenciou dochádzky aj platobných terminálov. Pôsobíme nielen v Českej republike, ale aj v zahraničí. Na tomto základe môžeme poskytovať ucelené a komplexné služby v celej šírke dochádzkových, prístupových a odbavovacích systémov. Snažíme sa uvádzať na trh nové komponenty, o ktorých Vás chceme informovať na našich webových stránkach.

Predávame turnikety, odbavovacie systémy pre lyžiarske vleky a kúpaliská, prístupové, dochádzkové systémy, komunikáciu TCP/IP, softvér v prevedení www aplikácie, identifikáciu, bezkontaktné karty pre dochádzku a prístup a registráciu, priemyselné automatizácie, riadenie výrobných procesov či potlač kariet.

Montujeme a opravujeme zabezpečovacie systémy, priemyselné televízie, sledovacie okruhy, bezpečnostné a tepelné fólie izolačné, diaľkové ovládanie elektroprístrojov, bezkľúčové prístupové a dochádzkové a stravovacie systémy, vráta, brány, rozhlasové ústredne a miestny rozhlas.
Sme firma s dlhoročnou tradíciou na trhu a neustále pracuje na zlepšení našich produktov a služieb. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste. Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Témy:

výroba turnikety pre vstupy do budov, parkovacie systémy, evidencia dochádzky, platobný terminál Česko

AKTUÁLNE PONUKY

Výroba a montáž automatických pokladní, bezkontaktných registrácií

Výroba a montáž automatických pokladní, bezkontaktných registrácií
Potrebujete na parkovisko, do ski centra či iného objektu vyrobiť automatickú pokladňu? Bez váhania sa obráťte na našu spoločnosť. Identifikačné a vstupné systémy vyrábame už viac ako 20 rokov. Sme držiteľmi certifikátu kvality ISO 9001. Automatické pokladne slúžia pre bezobslužný výber ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA ELVIS
WEBOVÁ STRÁNKA
ELVIS
www.elvi.cz
Adres

Adres

Brněnská 2188/42
Žďár nad Sázavou 591 01

elvis@elvi.cz
+420 566 622 987


Nájdete nás aj tu:

SkypeARES
captcha