Hotel Pavla
hotel Pavla na Vysočině

Náš hotel sa nachádza v obci Vlachovice neďaleko Nového Mesta na Morave v Českej republike. Okolie hotela je v lete rajom pre cyklistov a v zime zas pre bežeckých lyžiarov. Môřu sa u nás ubytovať ako jednotlivci tak aj skupiny, rodiny s deťmi či seniori. Ak máte domáceho miláčika (mačku alebo psa), neváhajte a zoberte ho zo sebou k nám. Kapacita hotelu je 17 izieb rozdelených do dvoj, troj a štvorlôřok a 13 apartmánov, z toho dva apartmány sú apartmány ++. Ubytovať sa u nás môžete na jeden či viac dní, obľúbené sú u nás víkendové pobyty. Po celom areáli hotela je k dispozícii wi-fi pripojenie. Váš voľný čas si môžete spríjemniť návštevou sauny s bazénom, od mája do septembra je k dispozícii vyhrievaný vonkajší bazén, môžete si u nás objednať aj služby hotelových masérov a pod. Pre deti máme k dispozícii detské ihrisko s trampolínou. Sme schopní zabezpečiť lanové centrum, športové rybárčenie, štvorkolky, bicykle, lyže a pod. Prostredie hotela je nefajčiarske.

Pre firemné akcie, večierky, oslavy narodením, svadby, rodinné akcie, školenia, semináre a pod. sú k dispozícii 2 konferenčné salóniky a 1 malá sála. V salónikoch je možné využiť projekčné plátno, flipcharty a TV.

Komplexné zázemie hotela:
- jazierko s odpočinkovou zónou
- sauna
- vyhrievaný bazén so šmykľavkou
- posilňovňa
- konferenčná sála
- salóniky
- reštaurácia
- biliard
- detské ihrisko
- trampolína a pod.


Katalóg firiem:    Biliard a bowling,  Cykloturistika,  Hotely,  Kongresová a firemná turistika,  Rehabilitácia, relaxácia a masáže,  Reštaurácie,  Športové a rekreačné služby,  
Témy: hotel, ubytovanie pre seniorov, rekreácia, školenie, víkendové pobyty, Česká republika