TETRONIK v.d.
Vyvolávací a odbavovací systémy


Vývoj, výroba, predaj, riešenie na mieru a servisná podpora:
- Vyvolávacie a zobrazovacie systémy
- Dochádzkové a prístupové systémy
- Stravovacie systémy
- Systémy na kontrolu strážnikov
- LED ACTIVE so zameraním na fototerapiu

Vyvolávacie a zobrazovacie systémy majú širokú škálu uplatnenia všade tam, kde prichádza väčšie množstvo zákazníkov. Vďaka nim nemusia stáť nepohodlne v rade, ale čas strávia komfortne.
- QTRONIK - efektívne nástroje pre identifikáciu zákazníka a nasmerovanie k odbaveniu. Súčasťou je KIOSK (QVL) na výdaj lístkov, halové a priehradkové displeje (QDH a QDP) riadené ovládacím programom (QWIN). Systém pomáha aj k ľahkej orientácii v budove. Umožňuje klientom objednať sa aj cez Internet. Presný monitoring pomáhaj aj k vyhodnocovaniu činnosti jednotlivých pracovníkov.
- Vstupné mini-systémy (DPTRONIK, IVM) - slúžia na informovanie zákazníkov, či môžu vstúpiť, eventuálne môžu byť doplnené o textové správy týkajúce sa daných priehradiek.
- Digitálne hodiny - sú vhodným doplnkom k dochádzkovým a vyvolávacím systémom.

Dochádzkové a prístupové systémy slúžia najmä na evidenciu príchodov a odchodov zamestnancov. Samozrejmosťou je presná evidencia a vyhodnotenie, ktoré sa stáva presným a preukázateľným podkladom pre výpočet mzdy zamestnancov. Vďaka možnosti integrácie prístupového systému s dochádzkovým systémom sa zvyšuje bezpečnosť v budovách a kontroluje sa pohyb osôb na pracovisku.
- Dochádzkové terminály - biometrické, bezkontaktné, kontaktné - evidencia dochádzky
- Prístupové jednotky - hlavné riadiace, podružné, autonómne.

Stravovacie systémy - jednoduché riešenie pre objednávanie a výdaj stravy pri hromadnom stravovaní v školských aj závodných jedálňach. Vytvárajú zároveň podklady pre vyúčtovanie odobranej stravy. Systémy umožňujú objednať stravu ľubovoľnú dobu dopredu, vybrať si z jedálnička a realizovať úhradu pomocou karty alebo čipu. Nadlimitný tovar môže byť zaplatený na pokladni. Samozrejmosťou sú opäť podklady pre mzdovú učtáreň.

Systémy na kontrolu strážnikov slúžia na evidenciu činnosti strážnikov v strážených objektoch.
- Obchôdzkový systém - skladá sa z obchôdzkového snímača, kontrolných bodov, osobných čipov každého strážnika a softvéru. Uľahčuje detailnú kontrolu činnosti jednotlivých strážnikov.

Činnosťou divízie LED ACTIVE je vývoj a výroba zariadení v oblasti fototerapie.

FIREMNÉ ČLÁNKY

Prístupové systémy od českého výrobcu majú množstvo výhod

Prístupové systémy od českého výrobcu majú množstvo výhod
Uvažujete o tom, ako najlepšie zabezpečiť objekt, v ktorom pracujete či žijete? Potrebujete mať kontrolu nad pohybom osôb v danom objekte? Chcete mať evidenciu dochádzky zamestnancov a vďaka tomu pripravené podklady pre výpočet miezd? Potom nesmiete zabudnúť na kvalitný prístupový systém. Ako si ...
AKTUÁLNE PONUKY

Digitálne hodiny do interiéru s veľkými číslami - 75, 85 mm

Digitálne hodiny do interiéru s veľkými číslami - 75, 85 mm
Úrady, pošty, banky, nemocnice, školy či firmy. Všade tam sa využívajú digitálne hodiny. Každý deň sa na týchto miestach vyskytuje veľké množstvo ľudí, ktorí majú rôzne individuálne potreby. Spája ich však jedno - túžba nestratiť pojem o čase. Hodiny a hodinky sa dnes stali už neoddeliteľnou ...

Bezkontaktné dochádzkové systémy vyrábané v ČR

Bezkontaktné dochádzkové systémy vyrábané v ČR
Aby Vaše dochádzkové a stravovacie systémy fungovali perfektne, musia byť doplnené bezkontaktnými terminálmi, najlepšie od českého výrobcu. Spoločnosť Tetronik vyrába hneď niekoľko typov. Dochádzkový terminál M433 - nový, robustný, s 8" dotykovou obrazovkou, ktorý má zabudované nasledujúce ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA TETRONIK v.d. Vyvolávací a odbavovací systémy
WEBOVÁ STRÁNKA
TETRONIK v.d.
www.tetronik.cz
Adres

Adres

Prokopa Holého 183
Terezín 411 55

tetronik@tetronik.cz
+420 416 782 458


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha