Kovodružstvo, v.d.
Kovovýroba Žebrák


Kovodružstvo, v.d. zo Žebráku sa zaoberá výrobou malé prepravné a dopravnej techniky a obzvlášť samotnú kovovýrobou, tvarovaním a ohýbaním plechov a trubiek, práškovaním alebo lisovaním.

V našich produktoch nájdete ručné dvojkolesové vozíky, distribučné vozíky, vozítka pre deti, drobná manipulačná technika, predajné a kvetinové stojany, ofukovacia pištoľ, vozíky za bicykel, drôtený a trubkový program, kolobežky, bytové doplnky, vešiaky a stojany, sanitárne program, prepravné stroje, detská vozítka, ručné vozíky.

Okrem výroby produktov ponúkame aj ďalšie služby - lisovanie, tvárnenie na lisoch 16 - 160 ton (trecích, výstredníkových a hydraulických), zváranie CO2, zámočnícke práce, vypaľovaciu pec (1, 7 x 2 x 2, 4 m), prášková lakovňa (komaxid ), frézovanie, sústruženie, obrábanie, bodové zváranie, ohýbanie, delenie, lakovanie na závesné linke, trubkový program, výroba.

Poštovým doručovateľom dodávame pojazdné tašky (káble), vozíky s pripojením za bicykel a ďalšie špeciálne vozíky.

Kovodružstvo vzniklo už v roku 1951, vďaka čomu má mnohoročné skúsenosti a prax. Družstvo spolupracuje pri výrobe koľajového vedenia i ďalších zákaziek.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA Kovodružstvo, v.d. Kovovýroba Žebrák
WEBOVÁ STRÁNKA
Kovodružstvo, v.d.
www.kovodruzstvo.cz
Adres

Adres

Náměstí 11,12
Žebrák 267 53

info@kovodruzstvo.cz
+420 311 533 421


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha