HELTOS a.s.
Pásová bruska

Naša spoločnosť sa venuje vývoju a výrobe nových vŕtačiek a brúsok. Poskytujeme servis a opravy všetkých vyrobených typov vŕtačiek a brúsok. Na výber máme štyri varianty opráv

Vyrábame, dodávame stĺpové vŕtačky, stolné vŕtačky, stojanové a pásové brúsky.
Dodávame aj príslušenstvo k stolným vŕtačkám, brúskam a iným výrobkom zn. HELTOS.

Stĺpové vŕtačky - sú vhodné pre vŕtanie, vystružovanie a rezanie závitov v kusovej aj sériovej výrobe.

Stolné vŕtačky - pre vŕtanie vystružovanie a rezanie závitov v kusovej aj sériovej výrobe. Konštrukciu tvorí liatinová základňa s oceľovým stĺpom, kde sa upevňuje vreteník. Stolné vŕtačky je možné vyrobiť aj v radovom prevedení.

Stojanové brúsky - sú vhodné pre ručné brúsenie kovových súčiastok v dielni. Stojanové brúsky majú nastaviteľné opory, hradítka a bezpečnostné sklá. Brúsky dodávame so štandardným príslušenstvom.

Pásové brúsky - sa využívajú na brúsenie kovových dielov a odliatkov. Pri využití vhodného brúsneho pásu je možné dosiahnuť na pásovej brúske vysokú efektivitu práce.

Dbáme na bezpečnosť našich strojov. Všetky vŕtačky majú kryt. Kryt vŕtačky chráni obsluhu stroja a zabráni kontaktu obsluhy s rotujúcim strojom. Brúsky sú vybavené ochranou zraku.

Výroba:
- vŕtačky a brúsky pre strojárenskú výrobu
- vrtáky do priemeru 40 mm.
Služby:
- kooperácia pre strojárenské závody
- sústruženie, frézovanie, hobľovanie, NC obrábanie, zváranie
- repasy starších vŕtačiek vlastnej výroby.
Servis po celej republike.


Katalóg firiem:    Obrábacie, sústružnícke a frézarské práce,  Stroje a zariadenie pre strojárstvo, kovoobrábanie,  Zváračské práce,  
Témy: stolné a stĺpové vŕtačky, stojanové, pásové brúsky, výroba Česká republika