HELTOS a.s.

CZKPásová bruska

Firma HELTOS a.s., ktorá sídli vo Slavoniciach v Českej republike, je výrobcom stolných a stĺpových vŕtačiek a stojanových a pásových brúsok. Zabezpečujeme aj servis a opravy týchto obrábacích strojov.

Ako už bolo povedané, naša spoločnosť sa zaoberá vývojom, výrobou, predajom a servisom vŕtačiek a brúsok. Nami vyrábané vŕtačky sa používajú hlavne pri vŕtaní, vystružovaní a rezaní závitov, a to ako v kusovej, tak i sériovej výrobe. Stĺpové vŕtačky sú vhodné pre vŕtanie, vystružovanie a rezanie závitov v kusovej ale aj sériovej výrobe. Stolné vŕtačky sa hodia na vŕtanie, vystružovanie a rezanie závitov. Ich konštrukciu tvorí liatinová základňa s oceľovým stĺpom, kde je upevnený vreteník. Tento typ je možné vyrobiť aj v radovom prevedení.

Brúsky sú skvelými pomocníkmi pri brúsení kovových dielcov a odliatkov a pri ručnom brúsení kovových súčastí. Prvý typ - stojanové brúsky - sú vhodné pre dielenské ručné brúsenie kovových súčastí. Disponujú nastaviteľnými opierkami, príklopmi a bezpečnostnými sklami. Brúsky dodávame so štandardným príslušenstvom. Pásové brúsky sa využívajú na brúsenie kovových dielcov a odliatkov. Ak sa použije vhodný brúsny pás, je možné dosiahnuť vysokú efektivitu práce.

Dodávame taktiež príslušenstvo pre naše výrobky, aby vyhovovali všetkým potrebám, vrátane úložného priestoru pre potrebné náradie alebo rozšírenie odkladacích plôch.
Poskytujeme kompletný servis a opravy všetkých našich vŕtačiek a brúsok. Na výber sú štyri varianty opráv, a to od kompletnej generálnej celkovej opravy, až po čiastkové opravy.
Dbáme na bezpečnosť našich strojov, teda všetky naše vŕtačky majú bezpečnostný kryt, ktorý chráni obsluhu stroja a zabraňuje kontaktu obsluhy s rotujúcim strojom. Brúsky sú vybavené ochranou zraku.


Katalóg firiem:    

Stroje a zariadenie pre strojárstvo, kovoobrábanie

,  
Témy:

stolné a stĺpové vŕtačky, stojanové, pásové brúsky, výroba Česká republika