DAMATECH, spol. s. r.o.


Spoločnosť Damat, spol. s.r.o., ktorá sídli v Dačiciach, sa zameriava na predaj, servis a opravu vysokozdvižné a manipulačnej techniky. Opravu, servis a predaj vysokozdvižných vozíkov a manipulačnej techniky prevádzame pre všetky klientov z oblasti Jemnice, Znojma a Dačíc.

Naša firma zabezpečuje pre zákazníkov predaj vysokozdvižných vozíkov podľa ich potrieb a to na základe predchádzajúcej konzultácie. V rámci servisu vysokozdvižných vozíkov sa špecializujeme na opravy a servis značiek DESTA, HYUNDAI, BALKANCAR, LINDE a JUNGHEIINRICH. Zameriavame sa na bežné, záručný i pozáručný prehliadky vysokozdvižných vozíkov a zariadení a to vrátane generálnych opráv. Dodávame a montujeme tiež štartovacie a trakčné batérie do všetkých VZV a ďalšie techniky. Naše portfólio služieb navyše zahŕňa aj predaj pneumatík, pásov a diskov pre všetky VZV. V roku 2001 získala naša spoločnosť certifikačnej zastúpenie značky DESTA, BALKANCAR a HYUNDAI.

Medzi naše ďalšie činnosti patrí okrem iného aj predaj a servis všetkých typov vozíkov vrátane náhradných dielov. Ďalej potom vykonávame opravy poľnohospodárskej techniky vrátane servisných zásahov u zákazníka, revízie LPG a technické prehliadky manipulačnej techniky.

Všetky naše služby sú dostupné okrem vyššie uvedených oblastí pre zákazníkov z celej oblasti Českej republiky, ale i zo zahraničia.

POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA DAMATECH, spol. s. r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DAMATECH, spol. s. r.o.
www.damatech.cz
Adres

Adres

Antonínská 20
Dačice 380 01

damatech@seznam.cz
+420 384 420 074


Nájdete nás aj tu:

FacebookARES
captcha