ParkHotel

CZKRecepce, hlavní vchod

ParkHotel je kúpeľný hotel v anglickom štýle. Hotel určený len pre dospelé osoby. Pokojné a nerušené prostredie u nás nájde aj v čase prázdnin, víkendov a sviatkov. Celkom ponúkame ubytovanie v celkom 43 štýlovo zariadených izbách a apartmánoch. Súčasťou hotela sú Šumavské bylinné kúpele, ktoré ponúka širokú ponuku kúpeľných procedúr, vrátane speleoterapia. Hotel je nevhodný pre osoby s pohybovým obmedzením z dôvodov veľkého množstva schodov. Raňajky sa podávajú vo raňajkové reštaurácii. V hoteli sa tiež nachádza reštaurácia, ktorá je zariadená v poľovníckom štýle a ponúka komfortné posedenie s príjemnou atmosférou. V pivničných priestoroch je vináreň.

Hotel:
- vybavený v anglickom štýle
- určený len pre dospelé osoby
- kapacita 84 lôžok v celkom 43 izbách a apartmánoch
- jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby a apartmány
- Švédsky stôl
- reštaurácia
- relaxačný bazén
- fínska sauna
- kúpele
- hotelový park
- tenisový kurt s umelým povrchom
- požičovňa - spoločenské hry, palice NorDig Walikng, tenisové rakety.

Šumavské bylinné kúpele:
- kúpele
- masáže
- zábaly
- bylinná para
- kozmetika
- speleoterapia.

Gastronómia:
- raňajková reštaurácia
- reštaurácia v poľovníckom štýle - moderná kuchynská úprava zveriny (sous vide), ďalej tu nájdete čerstvé ryby, hydina a menej známe predjedlá a dezerty
- vináreň - v pivničných priestoroch
- terasa v hotelovom parku - za priaznivého počasia si tu môžete ráno vychutnať raňajkách a počas dňa kávu či chladivý nápoj.

Veľkosť hotela, veľkosť hotelového parku a neprítomnosť detí garantuje pokoj a odpočinok v nádhernej šumavskej prírode s výhľadom na majestátny hrad Kašperk. Nájdete nás na adrese Kašperské Hory 4.


Katalóg firiem:    

Hotely

,

Reštaurácie

,

Vinárne a vínne pivnice

,

Rehabilitácia, relaxácia a masáže

,