DESTILA, s.r.o.


Kaštanová 435/127, Brno 620 00

Naša spoločnosť sa zaoberá malosériovou a individuálnou strojárenskou výrobou. Naše výrobky možno využiť v oblasti potravinárskych zariadení najmä pre pivovarníctvo a liehovarníctvo.

Zariadenia na výrobu piva:
V odbore pivovarníctvo sa vo výrobe angažujeme už viac ako štyridsať rokov, predovšetkým v oblasti filtrácie piva. Reštauračné minipivovary sú v posledných piatich rokoch dominantou nášho výrobného programu. Dodávame ich v rôznych výkonových variantoch. V ponuke máme samozrejme aj potrebné príslušenstvo ako sú nádoby na horúcu a ľadovú vodu, výčapné tanky, nádoby na kvasnice, CIP stanice, umývačky KEG sudov, vzduchové kompresory, chladiace jednotky a pod.
Najviac našich minipivovarov máme v Rusku a dnes je to viac ako polovica nášho exportu. Postupom času sme úspešne vstúpili aj na trhy Slovenska, Poľska, Kazachstanu, Tadžikistanu, Ukrajiny, Azerbajdžanu aj Vietnamu.

Zariadenia na výrobu liehu a ovocných destilátov:
V čase vzniku našej spoločnosti to bol jediný výrobný program.

Pestovateľské pálenice a ovocné liehovary:
V ponuke máme dva typy zariadení. Tradičnú destilačnú jednotku so surovinovým a rektifikačným kotlom a modernú jednotku so surovinovým kotlom a trojposchodovou rektifikačnou kolónou.

Zariadenia na výrobu nealkoholického piva:
Vo výrobnom programe máme aj automatizované vákuové destilačné zariadenia, ktoré z piva odstraňuje alkohol tak, aby bol obsah alkoholu menší ako 0, 05%. Aj keď v tomto prípade je hlavným produktom nealkoholické pivo, vedľajším produktom je aj veľmi kvalitný pivný destilát.

Filtrácia:
Sme tradičný výrobca kremelinových filtrov pre využitie v pivovaroch, vinárskej výrobe aj na iné účely.

Filtre:
- sieťové
- sviečkové
- stabilizačné
- na studenú pasterizácii.

Kúrenárstvo:
Plynové kotly vyrábame viac ako štyridsať rokov. Pozíciu na trhu si udržujeme predovšetkým ako výrobcovia stacionárnych kotlov s výkonom do 50 kW.

Pekárske stroje:
Určené pre malé pekárske prevádzky alebo pre kuchyne verejného stravovania.

IČO: 00030295
DIČ: CZ00030295
Okres: Brno-město
Štát: Česká republika
Pr. forma: spoločnosť s r. o.
Počet zamestnancov: 26 - 100 zamestnancov
Obrat: vyše 3 703 tis. €
Kontaktná osoba: Tomáš Hořava

Predaj plynových, klasických a kondenzačných kotlov, Brno

Predaj plynových, klasických a kondenzačných kotlov, Brno

Hľadáte v Brne kvalitný plynový či kondenzačný kotol pre svoju domácnosť? Potom neváhajte vyskúšať kotly od nás! Naša spoločnosť sa výrobou kotlov zaoberá už dlho a v našom sortimente môžete nájsť kotly teplovodné, závesné, liatinové, klasické, kondenzačné, vykurovacie, s prietokovým ohrevom, so zásobníkom na ohrev vody, s prevedením do komína a mnoho ďalších od značiek Destila, Sime, Immergas a Ricom. Nevyhnutnou súčasťou plynových kotlov je bezpečnostná poistka. Zaručujeme bezpečnosť, kvalitu a dlhú životnosť. Viac informácií ohľadom plynových kotlov nájdete na našich www stránkach.Produkty
  • stáčacie linky, plniace stroje, balenie potravinárskych produktov, dávkovacie a uzatváracie zariadenia
  • strojárenská výroba, spracovanie kovov, oceľové konštrukcie, stavebné zámočníctvo, zváranie konštrukcií, obrábanie kovov
  • plechovky a barely, jemné plechové obaly, kovové tuby a tubusy, easy open viečka, konzervy
  • kúrenársky materiál, armatúry pre kotly, nerezové potrubia, ohrevné sústavy, stavebná technika, zabezpečenie dodávky teplej vody, vyváženie prietoku vody

Kontaktný formulár
captcha