PERFEKT SERVIS spol. s r.o.


Václavská 39/1, Brno 603 00
Veľkoobchod, maloobchod, predaj, sklad, servis, oprava (do 48 hodín):
- práčky, chladničky, umývačky riadu, mikrovlnné rúry, varné kanvice, drobné domáce spotrebiče značiek WHIRLPOOL, INDESIT, TATRAMAT, FAGOR, ETA, CALEX, POLAR, IGNIS, ARISTON, EDESA, BRAVO, LG.

Predaj - montáž:
- klimatizácia
- klimatizačné jednotky WHIRLPOOL.

Predaj náhradných dielov.
Splátkový predaj.
Inštalácia, predvedenie výrobkov.
Rozvoz výrobkov do 30 km zadarmo.
Odvoz nepoužitých (nepotrebných) spotrebičov.

Produkty
  • predaj elektrospotrebičov pre domácnosť, malé espressa a kávovary, rýchlovarné kanvice, kuchynské roboty, grily, mixéry, sáčkové a bezsáčkové vysávače
  • použité čerpadlá, zánovné pracie bubny, náhradné motory do práčky, výhrevné telesá a termostaty, náhradné plastové diely
  • výroba vzduchotechnického kruhového potrubia, plynové ohrievače vzduchu, výroba tlmičov hluku, klimatizácia bytov a kancelárií
  • biela technika, kuchynské roboty, espressa a kávovary, rýchlovarné kanvice, fritovacie hrnce, kuchynské roboty

Kontaktný formulár
captcha

Produkty
Umývačky riadu, práčky, domáce spotrebiče, náhradné diely - oprava, servis a predaj

Umývačky riadu, práčky, domáce spotrebiče, náhradné diely - oprava, servis a predaj

Opravy, záručný a pozáručný servis domácich spotrebičov známych značiek umývačiek riadu, pračiek, chladničiek vykonáva firma PERFEKT SERVIS spol. s r.o., z Brna v Českej republike, ktorá je súčasťou EÚ. Máte doma nefunkčné práčku, sušičku či chladničku? Potom neváhajte a obráťte sa na nás. Naša spoločnosť PERFEKT SERVIS spol. s r.o., sa zameriava na opravy a servis domácich spotrebičov. Samozrejmosťou je dodanie náhradných dielov, vykonanie opravy. Poskytujeme záručný aj pozáručný servis. Bežne vykonávame opravy spotrebičov zn. WHIRLPOOL, POLAR, IGNIS, BAUKNECHT, AEG, Electrolux, Zanussi, ARISTON, INDESIT, HOT-POINT, SHOLTES, FAGOR, EDESA, DE-DIETRICH, Brandt, ETA, LG, Goddes , Beko, SAMSUNG, HAIER, DAEWOO, SENCOR, PHILCO, Bravo, Rems. Servisujeme a opravujeme umývačky riadu, práčky, sušičky, klimatizácie a ďalšie spotrebiče. Nájdete nás v servisných strediskách v Prahe, Brne a Českých Budějoviciach. Môžete nás navštíviť u nás na predajni v Brne, alebo vyskúšajte náš e-shop. Sme držitelia certifikátu kvality ISO 9001. Neváhajte a kontaktujte nás. Viac informácií na webových stránkach.


Servis a záručné, pozáručné opravy rúr, sporákov, mikrovlnných rúr

Servis a záručné, pozáručné opravy rúr, sporákov, mikrovlnných rúr

Servis a záručné, pozáručné opravy pre rúry, sporáky, mikrovlnné rúry realizuje firma PERFEKT SERVIS spol. s.r.o. z Brna v Českej republike, ktorá je súčasťou EÚ. Hľadáte opravára domácich spotrebičov? Potrebujete servis? Potom ste našli tú správnu firmu - PERFEKT SERVIS spol. s r.o. Firma vykonáva záručné aj pozáručné opravy. Opravuje rúry, sporáky a mikrovlnné rúry značiek značky Whirlpool, Indesit, Beko, Fagor. Chladničky, mrazničky značky Whirlpool, Indesit, Hotpoint, LG a Beko. Varné dosky a digestory značiek Whirlpool, LG, Indesit, Beko, Hotpoint. Automatické práčky a sušičky značky Whirlpool, Bauknecht, Indesit, Hotpoint, Beko, LG. Umývačky riadu značiek Whirlpool, Indesit, LG, Beko, Hotpoint-Ariston. Opravy vykonáva do 48 hodín. Taktiež predávajú náhradné diely a čistiace doplnky.


Práčky, umývačky riadu, kompletný servis všetkých značiek, predaj náhradných dielov spotrebičov

Práčky, umývačky riadu, kompletný servis všetkých značiek, predaj náhradných dielov spotrebičov

Kompletné opravy, servis práčok, umývačiek riadu všetkých známych značiek, predaj náhradných dielov domácich spotrebičov ponúka firma PERFEKT SERVIS spol. s r.o., z Brna v Českej republike, ktorá je súčasťou EÚ. Ste z Brna a okolia a pokazila sa Vám práčka alebo umývačka riadu? Hľadáte firmu, ktorá sa postará o opravu? Potom neváhajte a kontaktujte nás. Naša firma pôsobí v tejto oblasti už dlhodobo a našim zákazníkom poskytujeme kvalitné nadštandardné služby. Vykonáme opravy záručné, pozáručné, predaj náhradných dielov domácich spotrebičov značiek WHIRLPOOL, POLAR, IGNIS, BAUKNECHT, AEG, Electrolux, Zanussi, ARISTON, INDESIT, HOT-POINT, SHOLTES, FAGOR, EDESA, DE-DIETRICH, Brandt, ETA, LG, Goddes, Beko, SAMSUNG, HAIER, DAEWOO, SENCOR, PHILCO, Bravo, Rems. Opravíme Vám domáce spotrebiče - umývačky riadu, práčky, klimatizácia. Neváhajte a navštívte tiež náš e-shop. Viac informácií na webových stránkach.


Oprava práčky, umývačky - záručné a pozáručné opravy

Oprava práčky, umývačky - záručné a pozáručné opravy

Opravy práčok a umývačiek do 48 hodín od nahlásenia robí firma PERFEKT SERVIS spol. s.r.o. z Brna v ČR, ktorá je súčasťou EÚ. Opavy realizujeme taktiež pre Hodonín, Znojmo a okolie Juhomoravského kraja. Hľadáte kvalitného a rýchleho opravára domácich spotrebičov? Už ste našli. Firmu PERFEKT SERVIS spol. s r.o. Vykonáva záručné a pozáručné opravy, a to umývačky značiek Whirlpool, Indesit, LG, Beko, Hotpoint-Ariston, automatické práčky a sušičky značky Whirlpool, Bauknecht, Indesit, Hotpoint, Beko, LG, opravuje taktiež rúry, sporáky a mikrovlnné rúry od výrobcov značky Whirlpool , Indesit, Beko, chladničky, mrazničky značky Whirlpool, Indesit, Hotpoint, LG a Beko. Servisné stredisko máme v Brne, ale pôsobíme po celom juhomoravskom kraji. Od 1.2. 2018 spoločnosť PERFEKT SERVIS spol. s r.o., Václavská 1, Brno - 603 05 ukončila prijímanie zákaziek u spotrebičov zn. FAGOR na predzáručné, záručné opravy a opravy výrobkov v predĺženej záruke FAGOR 50 mesiacov. So svojimi požiadavkami na opravu výrobkov sa prosím obracajte na tel. č. +420 844 115 116, v ostatných záležitostiach na spoločnosť EUSDE s.r.o. v likvidácii, Čestlice č. p. 198, 251 01 Čestlice, IČO: 61459003.