K + L, spol. s r.o.


Firma K+L spol. s r. o. so sídlom v Brne je firmou z Českej republiky, ktorá je štátom Európskej únie. Svoje služby poskytuje pre celú Českú a Slovenskú republiku a taktiež pre zahraničie.

Naša spoločnosť K+L spol. s r. o. poskytuje v oblasti tlače komplexné služby, potlačíme takmer čokoľvek presne podľa vašich požiadaviek.
Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti s veľkoformátovou aj malonákladovou tlačou. Zameriavame sa najmä na digitálnu a ofsetovú tlač a sieťotlač. Zabezpečíme potlač od drobných samolepiek, potlač kartónov, škatúľ, plagátov, letákov, plastových dosiek, plastov, billboardov až po polep auta či lietadla.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, modernému vybaveniu a individuálnemu profesionálnemu prístupu ku každému klientovi dosahujeme vynikajúce výsledky pri tlači autoplachiet, bannerov, vlajok, 3D samolepiek, polepov automobilov, autobusov, lietadiel, výkladov a pod. Zabezpečíme aj kompletnú realizáciu grafiky napríklad pri veľtrhoch, výstavách, kongresoch a iných expozíciách.

Naši grafici vytvoria jedinečné grafické návrhy od vizitiek až po billboardy.

Veľkoformátová tlač - veľkoplošná tlač
- výroba a grafický návrh billboardov na mieru podľa požiadaviek
- potlačíme plochu do šírky 5 metrov, povrchová úprava lamináciou - lesk, mat

Bannery - výroba reklamných bannerov
- výroba reklamných bannerov - rôzne materiály a farebnosť, pomôžeme aj s grafickým návrhom reklamného banneru presne na mieru podľa vašich predstáv

Zabezpečujeme:
- potlač kartónov, plastov, reklamných predmetov, tašiek, tričiek, textilu
- výroba a tlač plagátov, samolepiek, vlajok, výšiviek
- polepy áut, vozidiel, lietadiel, nákladov

Realizujeme návrhy grafiky pre výstavné expozície a veľtržnú grafiku. Môžete si u nás nechať zrealizovať aj moderné 3D Samolepky či 3D logo, ktoré sú efektívne pre každú modernú reklamu.

Na tlač pre reklamné plochy alebo na autoplachty používame digitálnu tlač alebo signmaking.

Pomôžeme Vám s výrobou a tlačou Vašich propagačných letákov, katalógov alebo vizitiek. Využívame metódy veľkoformátovej, ofsetovej fototlače a sieťotlače vrátane parciálneho laku a signmakingu.

S nami bude Vaša reklama skutočne vidieť.

Témy:

veľkoformátová tlač, fototlač, billboardy, bannery, sieťotlač, polepy na automobily, Česká republika

AKTUÁLNE PONUKY

Tlačové služby - tlač reklamných letákov, vizitiek aj katalógov

Tlačové služby - tlač reklamných letákov, vizitiek aj katalógov
Spoločnosť K+L spol. s r.o. z Českej republiky, poskytuje služby v oblasti tlačových služieb. Vytlačíme Vám reklamné letáky, vizitky aj katalógy. Všetko pre dobrú reklamu a propagáciu Vašej firmy. Zameriavame sa na ofsetovú a digitálnu tlač a sieťotlač. Zabezpečíme ako veľkoformátovú tlač, tak ...

Potlač pracovných odevov Brno

Potlač pracovných odevov Brno
Nechala si Vaša firma ušiť nové pracovné odevy a je potreba ich ešte potlačiť napríklad názvom spoločnosti či logom? Potom neváhajte a zverte vaše predstavy našej firme. Využívame tú najmodernejšiu techniku - štvorpolohový alebo šesťpolohový karusel s medzisušením. Tá zaručí vrcholovú potlač ...
POBOČKY
Kontaktný formulár
WEBOVÁ STRÁNKA K + L, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
K + L, spol. s r.o.
www.kplusl.cz
Adres

Adres

Výstaviště 1
Brno 602 00

info@kplusl.cz
+420 734 446 895


Nájdete nás aj tu:

ARES
captcha