AUTO - PETR KLOUBEK, s.r.o.


Jezerská 703/10, Praha 10 - Uhříněves 104 00
Spoločnosť AUTO - PETR Kloubek, s.r.o. sa zaoberá predajom kvalitných dovezených vozidiel a náhradných dielov. Ponúkame kompletné služby spojené s nákupom, lízingom a dovozom ojazdených vozidiel.

Ako jeden z mála autobazárov Vám dovezieme automobil podľa Vášho priania a snov. Dovážame kvalitné ojazdené autá prevažne z Nemecka, ale aj ďalších krajín. V našej ponuke nájdete osobné, nákladné aj obytné automobily a tiež motocykle a štvorkolky.

Ponúkame tiež odťahovú službu po celom území SR a Európy.

Okrem dovozu a predaja automobilov a náhradných dielov a odťahovej služby poskytujeme našim zákazníkom aj celé spektrum ďalších súvisiacich služieb. Prevádzkujeme napr. Špecializované autovrakovisko Ford, Iveco, poskytujeme servis a montáž pre nami dodané náhradné diely aj diely od iných výrobcov.

Sídlime na adrese Jezerská 703/10, Praha 10 - Uhříněves.

Produkty
  • predaj ojazdených vozidiel, výkup automobilov, dovoz áut, ojazdené autá, použité automobily
  • predaj motocyklov, dovoz motoriek, ponuka štvorkoliek, predaj skútrov a motodoplnkov
  • asistenčná služba pri autonehode, odťah autobusov a trolejbusov, likvidácia dopravných nehôd, prenájom odťahových zariadení
  • náhradné autodiely, náhradné autožiarovky, náhradné autobatérie, diely autoklimatizácií, palivové hadice, stierače do áut, vybavenie interiéru vozidiel

Kontaktný formulár
captcha